Tanio skóry nie sprzedam

@ mighty : masz u mnie piwko
rofl.gif
crazy.gif


U mnie też:-) Mistrzostwo.



@malina



:-)



@maryjan



:-)



@dooży



:-)
 
@mighty



najlepsze kolano grubaska, chudy aż podskoczył :D, a muza co zgrana z walką istna komedia :-)
 
Tak, brat Janka



http://cieszyn.naszemiasto.pl/artykul/2040622,referendum-w-cieszynie-wniosek-trafil-do-ratusza,id,t.html
 
Raczej chodzi o propogande homoseksualizmu, a nie dokładnie o podręcznik, chociaż swego czasu czytałem, że UE planuje wprowadzić we wszystkich krajach członkowskich jednakowe podręczniki (tak, do historii też ), więc nie wiadomo :)
 
Generalnie dla mnie ten obrazek pokazuje zdrowe podejście, bo tatuś i Frank nie wmawiają głównemu bohaterowi, że płeć nie istnieje i nie ubierają go w sukienki.
 
Keylock to była 1 strona książki, kto wie co było dalej...
Tu masz rację. Ja generalnie jestem tolerancyjny, ale wszystko ma swoje granice. Dla mnie powinno się nauczać równości i szanowania innych, ale na pewno nie prać mózgi. Gdyby nie to, że potrafią przeginać w drugą stronę (czyli np. twierdzenie, że płeć nie istnieje), byłbym nawet za adopcją dla par homoseksualnych - bo uważam, że lepiej dwie kochające matki (w końcu adopcja to nie jest coś, co się zdarza przypadkiem) niż ojciec i matka pijacy, ale nie umiem się zgodzić na taką możliwość dla ludzi, którzy chcą niszczyć dzieciom spojrzenie na świat i wmawiać bzdury.
 
zajebisty ten kawał z kulkami analnymi, postrzelajcie jeszcze kozami z nosa w kolegów - ten sam żałosny humor.
 
moglby ktos podac link do kolesia, ktory uczyl wymyslonego przez siebie stylu walki - powalal przeciwnikow bez uzycia sily itd:) bylo w temacie ale kilkanacie stron temu
 
Back
Top