Tanio skóry nie sprzedam

Yagiel - coś Ty taki wrażliwy? Daleko temu do odcinania głowy scyzorykiem przez islamistów oraz tym podobnych dziwnych akcji...
 
Słabo rozumiem rosyjski ale z tego co jest napisane pod filmikiem i w rosyjskich serwisach wychodzi że sprawca uniknął kary.



edit. W Kia Rio, było trzech lub czterech młodych mężczyzn , wszyscy - dzieci lokalnych urzędników i biznesmenów. Kierowca uciekł z miejsca wypadku , spalił samochód na miejscowym cmentarzu , i powiadomił policję o kradzieży.
 
Na czasie:



comment_nxHa8i5SRsjW3O0SPH8A6wI4AkgQWuT9,wat.jpg




:-)
 
Szkoda, że nie ma pokazanego co taki strzał robi np ze ścianą ;)
 
<strong style="margin: 0px; padding: 0px; color: rgb(85, 85, 85); font-family: Verdana, 'BitStream vera Sans', Helvetica, sans-serif; font-size: 13px; line-height: 19.5px; background-color: rgb(238, 238, 238);">Yagiel - coś Ty taki wrażliwy? Daleko temu do odcinania głowy scyzorykiem przez islamistów oraz tym podobnych dziwnych akcji...


Nie wiem, nie oglądałem, nie mówię tez o sobie, na forum są różne osoby.
 
TJ sprzedaje MMAROCKS! :-) Czyli nowy kontrakt na sponsoring strony żeby było więcej newsów (joke :-))
 
Tak często używacie tego znaczka "<3", że aż wygooglowałem co on oznacza. Myślałem, że chodzi o coś innego :)







@Zychal



Dzięki za przypomnienie, bo zapomniałem :)







@kaczy



Widzę znowu się rozkręcasz ;)
 
@up



wrzucasz zdjęcie kolesi zapewne z IQ poniżej 80 i nie znających przynajmniej trzech historycznych dat dla Polski + plus jakiś z dupy brany komentarz o patriotyźmie... wtf?
 
Back
Top