Tanio skóry nie sprzedam

Chodziło mi raczej o fakt,że sytuacja w Niemczech uległa znacznej poprawie w latach 33-38.




Bo był ,,przymus pracy'' to jak miało nie być poprawy. Przypuszczam ze tylko ZSRR miało więcej darmowej siły roboczej niz III Rzesza. Zrobcie z Hitlera tutaj jeszcze geniusza ekonomii ....




Wypracował dobrą mentalność dla obywateli tego kraju


Bo za Bismarcka to się opierdalali...:-)



Czytać,czytać i jeszcze raz czytać!!!!
 
K9cl6AV.png
 
Gozdyra nie pierwszy raz pokazuje swoją obiektywność. Jak by to powiedział Siara Siarzewski: nienawidzę tego telewizyjnego kurwiszona!
 
I te teksty "kto nie był niech nie gada". Plebs pojechał się zabawić do Warszawy. Kominiarki bo zimno itd. Idiots everywhere.




No stary! Co ja Ci poradzę, że to najlepszy i jedynie słuszny argument? To, że nie potrafisz go obalić i z bezsilności go wyśmiewasz, też o czymś świadczy. :-)

Dodam również, że prawdą jest też to, że to dzieci gwałcą księża.


Bo tak ci mówią w mediach, ale to już nie moja wina, że chapiesz wszystko, jak napalona rura z dyskoteki.



A propos:




tylko skąd kurwa zdjęcia bandziorów rozpierdalających miasto w kominiarkach


:-)
 
Nie ma to jak durny kibol, który myśli, że nie jest karmiony papką w TV i ma monopol na wiedzę i rozgraniczanie co jest prawdą a co nie, hehe śmieszny jesteś.
 
BY32dU6CQAAN8wB.png:large




Z TT ciąg dalszy. No, może nie śmieszne, a porażające - w każdym razie nie odbiega zbytnio od konwencji tematu.
 
@Mr_Crowley żyj sobie w tym "silnym" i urojonym świecie, w którym tylko Ty jedynie dostrzegasz "prawdziwą prawdę", życie i tak Cię zweryfikuje. Jedyny i słuszny argument to Twój, a że idiotyczny? No coż ważne, że Twój. Nawet mi Ciebie nie szkoda, bo przykry jesteś, że aż szok. Pozdrawiam, z Tobą już nie prowadzę konwersacji.
 
@Oresteros


Prawda jest taka że TVN kłamie, TVP zawsze będzie telewizją parti rządzących (zarząd jest ustalany przez władze) a na Polsacie jest może "wolność słowa" dla dziennikarzy ale pracują tam tacy ludzie jak Gugała,Gozdyra i Stroiński którzy są bardzo nieobiektywni.


Więc prosze nie ciśnij tutaj takich głodnych kawałków o durnych kibolach.
 
Gdy brak argumentów, zaczyna się obrażanie. Brawo, panowie! Właśnie pokazaliście, ile warci jesteście wy i wasze komentarze. :-)
 
Nie sądzę, że Cię obrażam ale ok. Ja znam swoją wartość i żaden typ nie będzie mi mówił jaka jest.
 
Jak na razie to ty się nie popisałeś argumentacją, która by mnie przekonała, że ten marsz był pokojowy w 100%, a goście w kominiarkach i podpalone auta, wraz z budką strażniczą ambasady rosyjskiej to czyta prowokacja tej złej policji. Jeżeli jednak nie zrobiła tego policja, to zrobili to uczestnicy marszu, a to oznacza, że powinni zostać wyłapani i przykładnie ukarani.
 
Oj, bo po tym, jak napisałeś, ze jestem "przykry, że aż szok", to zrobiło mi sie przykro. Swoją drogą, podobno miałeś ze mna już nie konwersować? Przeszlo ci? :)

żyj sobie w tym "silnym" i urojonym świecie, w którym tylko Ty jedynie dostrzegasz "prawdziwą prawdę", życie i tak Cię zweryfikuje. Jedyny i słuszny argument to Twój, a że idiotyczny? No coż ważne, że Twój.




No przepraszam, że tak jak ty, nie komentuję wydarzeń z perspektywy telewizora i prasy. Przepraszam też, że ruszyłem dupę na Marsz, by na własne oczy zobaczyć, jak to naprawde wygląda. Przepraszam też, że mam swój rozum i kilka szarych komórek więcej i potrafię wyciągać wnioski. Następne "przepraszam" dodaję profilaktycznie - w razie, gdybym coś pominął.

Nie ma to jak durny kibol, który myśli, że nie jest karmiony papką w TV i ma monopol na wiedzę i rozgraniczanie co jest prawdą a co nie, hehe śmieszny jesteś.


Hmm... Nie oglądam tv... Włączam się w dyskusję tylko wtedy, gdy czuję się w danym temacie w jakimś stopniu kompetentny... Szukam argumentów, zamiast wyzywać... Ok, niech ci będzie, że jestem durnym kibolem. A nie obrazisz się, gdy powiem, że w tym przypadku odbieram to jako komplement?




Jak na razie to ty się nie popisałeś argumentacją, która by mnie przekonała, że ten marsz był pokojowy w 100%, a goście w kominiarkach i podpalone auta, wraz z budką strażniczą ambasady rosyjskiej to czyta prowokacja tej złej policji. Jeżeli jednak nie zrobiła tego policja, to zrobili to uczestnicy marszu, a to oznacza, że powinni zostać wyłapani i przykładnie ukarani.


Moja argumentacja już teraz jest o kilkaset poziomów wyżej, od tej waszej - o ile w waszym przypadku można nadużyć tego słowa. Poza tym...: byłeś? widziałeś? złapałeś za rączkę?



432661943_34604344_answer_2_xlarge.png
 
Nikt nie mówi, że marsz był pokojowy w 100%. Chociaż wszystkie incydenty działy się poza trasą marszu. Ale też nie przesadzajcie w drugą stronę, że spłonęło pół Warszawy, bo to śmieszne jest. Każdy włącznie z komisarzem szkiełowni Sokołowskim mówi o tym, że marsz przebiegł spokojniej niż rok temu. Mimo, że ludzi na nim było więcej niż w 2012.
 
Kocham te teksty: "PRZEJDŹ SIĘ NA MARSZ!" "NIE WIESZ NIE BYŁEŚ" "TELEWIZJA MANIPULUJE, TYLKO MY MAMY MONOPOL NA WIEDZE" hahahahahhha, poezja :D
 
Kocham te teksty: "PRZEJDŹ SIĘ NA MARSZ!" "NIE WIESZ NIE BYŁEŚ" "TELEWIZJA MANIPULUJE, TYLKO MY MAMY MONOPOL NA WIEDZE" hahahahahhha, poezja :D


Aha, no tak. Zapomniałem, że dziś prawda ekranu wygrywa z rzeczywistością. Biję się w cyc ............. :-)
 
Ale co w tym złego? W takiej argumentacji? TVN pokazuje zapętlone 2 imnuty materiału, z którego wynika, że mieliśmy stan wojenny w stolicy. A jednak wyłapano ledwie kilkakadziesiąt osób. Co z pozostałymi 80 tysiącami? Zdecydowanie bardziej ufałbym własnym oczom niż telewizji.
 
Jedyny incydent na trasie marszu to wydarzenia w pobliżu ambasady.
Organizator odpowiada za bezpieczeństwo uczestników marszu.
Winnymi podpalenia budki i achtungów wybuchających za ogrodzeniem ambasady jest grupka chuliganów, policja i władze miasta...
Przy bramie głównej ambasady można było postawić 50 białych kasków, a obok drugiego wejścia (tam gdzie stała budka) nie było nawet jednego gliniarza.

Nagonka w mediach i prasie jest nieadekwatna do wydarzeń jakie miały miejsce.
 
To co wyprawia ostatnimi czasy Alex nie nadaje się już do newsów ...



ALEXANDER EMELIANENKO PIJANY W SAMOLOCIE I POŻEGNANY Z KOLEJNEJ ORGANIZACJI!



http://www.fightsport.pl/newsy/4500-alexander-emelianenko-pijany-w-samolocie-i-pozegnany-z-kolejnej-organizacji#.UoPcEyH94W8.twitter



Koleś stoczył się już naprawde nisko... Przykre, że piekarz odstawia takie akcje a później jego nazwisko, które powinno być kojarzone z jednym z najlepszych zawodników MMA ever stawiane jest obok słów "pijany", "gwałt", "pobicie".
 
Back
Top