Tanio skóry nie sprzedam

jr19.png




Onet :) Artur Słowiński i Anzor Ażijew. Skoro tak piszą to nie rozumiem dlaczego niema Dżej Silwa ?
 
TyPek dlatego że Anzor Ażyjew (ros.: Анзор Ажиев, transkr. w j. ang.: Anzor Azhiev ), co nie zmienia faktu że popełnili i tak błąd.
 
http://msn.foxsports.com/ufc/story/texts-from-last-fight-ufc-165-jones-vs-gustafsson-edition-092213
 
Zobaczcie jak piszą na M1 nazwiska w cyrylicy, tak jak słychać. Ażijew nie jest żadnym wymysłem tylko prawidłem.
 
Jak mówicie - Elżbieta II, czy Elizabeth II?
Spolszczanie imion jest problematyczne, jednak nie pozbawione sensu.
 
A mówisz Eilzabeth Taylor czy Elżbieta Taylor? :)



Ażijew jest dlatego, że przyjeta jest taka a nie inna transkrypcja z Cyrlicy. Tylko my nagminnie tą zasadę łamiemy wierząc, że ludzie jak będą chcieli kogoś sprawdzić na sherdogu czy youtube to szybciej im pójdzie mając zachodnią transkrypcję. W przypadku języków zapisywanych alfabetem łacińskim transkrypcji się nie stosuje.
 
TJ jak jeszcze kupowałem NCzas, to tam pisali: Elżbieta Taylor, Małgorzata Tatcher itd. - zawsze mnie to nieco śmieszyło, ale z drugiej strony było sympayczne:))
 
Paweł wygląda jakby jedyne o czym marzył to chwila snu :) co zapewne jest bliskie prawdy.
 
Właśnie to chciałem wrzucić :-) wygląda jakby przed chwilą wypił drinka a'la Ojciec Pijo i żołądek właśnie składał wymówienie.
 
To jest chyba rzut przez plecy, więc mi to wygląda na suplex (taki mi się wydaje).



Pisząc to mam tylko jedno skojarzenie - "Profesor zapasów, Andrzej Supron i Paweł Borys Borkowski" :D
 
Back
Top