Tanio skóry nie sprzedam

67022_533735443372413_98281870_n.jpg
 
dołączam się do prośby niech ktoś zdejmie biednego wiewióra :/



bo nowej "Epoki ..." nie będzie...
 
2 @ Saiyan, jak to ująłeś, "w stadzie" każdy jest odważny. Może facet motocyklach nie zachował się za mądrze, ale przesadził z rozjeżdżaniem innych. Równie dobrze, można powiedzieć, że "dobrze zrobili motocykliści, szkoda że nie mieli gnatów". Chyba nigdy nie należałeś do jakiejś grupy moto, więc nie wiesz jak tam jest. Ale nie będę się rozpisywał.







Aa, i "motor" to masz w pralce, jak już to motocykl. LwG!
 
1. Jechał sobie gościu SUVem z rodziną (w tym małym dzieckiem!)
2. Sporo motocyklistów jechało lekkomyślnie na drodze, ten zatrąbiłem lekko na nich żeby mu ustąpili drogi
3. Jeden z nich (który chwile wcześniej jechał tym samym pasem co SUV (kilka cm od niego!)) gwałtownie dał po hamulcach przez co kierowca nie zdążył zachamować odpowiednio i uderzył leciutko w jego tył.
4. Kierowca wraz z motocyklistami się zatrzymali, a ci niszczą mu auto.
5. Gościu boi się o życie swoje+rodziny = rusza. Sam bym tak k$$@a zrobił, banda debili czuje się bezpieczna w stadzie a ja sam na 300 cwaniaków mam startować z rodziną? Pojebało?
5. Gościa zatrzymują jeszcze raz, ale (tym razem mądrze, poczekał aż zejdzie z motora cwaniak) rusza kolejny raz i ucieka.
6. Znów doganiają go w uliczce, jeden rozwala szybę kierowcy, a drugi cwaniak rozwa szybę z tyłu gdzie siedziało 5 letnie dziecko (co za chuj!)
7. Gościu trafia do szpitala z obrażeniami twarzy i czegoś tam ale nic mu takiego nie jest o dziwo
 
A co mial zrobic? siedziec w samochodzie i czekac az go zlinczuja jakies swiry ? Bardzo dobrze zrobil, staranowal ich bo sie bal a jak widac po koncowce filmu obawy mial sluszne.
 
Widocznie słabo oglądałem, bo oprócz akcji na początku filmiku i pościgu za samochodem, nic innego nie widziałem. (widziałem inna, krótszą wersję tego filmiku)



Skoro niszczyli mu samochód, wyzywali, czy groźili (jeszcze przy dziecku), to zwracam honor. Nastepnym razem dokładniej coś przestudiuję, zanim zacznę to bronić ;) Także, przynaje się do błędu.
 
Często mnie wkurwia taka banda debili. Osobna zapierdalają, że strach puścić dzieciaki gdziekolwiek(jeżeli nie ma chodnika) a w grupie jak jadą to nie idzie przejechać i jadą 70 km/h, gdzie mogą jechać więcej, w kolumnie, która ma 3 km bez odstępów. Banda debili. Mam blisko pól Lednickich, na których często w okresie letnim są różnego rodzaju spotkania. We wczorajszą niedzielę mieli chyba tam zakończenie sezonu, przejeżdżali przez moją miejscowość. Chciałem wyjechać od siebie z podwórka, oczywiście musiałem czekać 5 min, aż skończą jeździć, gdy przejechali następna kolumna samochodów, bo nie było jak wyprzedzić.



Zaraz pójdzie fala krytyki, więc od razu mówię, że nie każdy motocyklista do tej bandy się zalicza.
 
http://www.sportwizja.pl/film/16118/anderson-silva---reklama-pilkarskich-mistrzostw-swiata/



Jakaś reklama z Andersonem, dopiero teraz ogarnąłem. Nie bijcie jak było, ale nie widziałem tego.
 
Back
Top