Tanio skóry nie sprzedam

gay_test_4445840921.jpg
 
Odnośnie tego filmu z motorami na poprzedniej stronie to miał facet wrzucić wsteczy i pełny ogień. Bał się jednak pewnie, że komuś stanie się krzywda no i sam został ofiarą...
 
Nie wiem co ten kierowca chcial osiagnac zjezdzajac z wiazdu na most[na ktorego koncu jest pelno policjantow]i uciekac w zatloczone uliczki "hiszpanskiego harlemu".Moral prosty-"Chinczycy"nie powinni kierowac samochodami.A na powaznie,to dobrze ze tylko tak to sie skonczylo.
 
Halę w Krakowie już pokrywa pomalutku dach. Otwarcie koniec kwietnia początek maja, ma być CHYBA 2 największą halą w Europie, większa to tylko O2 w Londynie, a wygląda ona tak:



,
z14698276Q.jpg
 
Wlazłem na profil Najmana, żeby obczaić ocb i rozśmieszyło mnie coś



27.08.2013

59 like'ów, wow, może niebawem stówa pęknie, ale wolę dużo, dużo mniej, ale prawdziwych. Dzięki!


dziś jest 02.10.2013 a lajków 82 :D zawrotne tempo :)
 
Widisz Masu, miałem rację:) Hala będzie skończona najwcześniej w połowie przyszłego roku ;). A Ty się upierałeś, że pod koniec tego roku będzie można galę organizować ;). Najwcześniejsza gala na tym obiekcie to październik 2014.
 
Jako, że jest to największa hala w Polsce to spodziewam się obfitującego w gwiazdy KSW fightcardu. Jakiś Mamed, Pudzian, Materla czy Błachowicz pewnie się pojawią, może nie razem ale 2,3. Nie mogę się doczekać pierwszej gali w Krakowie. Ja się spodziewam, bardziej września.
 
Fakt, że mam kilometr do hali jara mnie ogromnie :). Mam nadzieję, że KSW kiedyś porwie się na galę na tym gigancie.
 
Swego czasu na Coloseum targałem do Krakowa 300 km, to i na jakąś większą fajną galę też pocisnę bo uwielbiam to miasto.
 
593584565l9ht.jpg


Ta Pani z Najmanem i freak gotowy! :-)

Lana "Lethal" Stefanac6 - 0 - 0
Height 5'10"
Weight 210lbs
 
Taka gigantyczna hala to w sumie kłopot dla miasta-niewiele organizacji odważy się na tak wielki event.
 
Sparnig, nie sparing, lekko go poniosło ;d



Juz myślałem, ze wygra "street fighter" i to bedzie jeden z kolejnych filmików "udowadniających", że MuayThai czy inne sztuki walki nie mają szans na ulicy (jak to niekótrzy piszą) ;)
 
Jest gdzieś dostępna gala lub jakiś fragment z angielskim komantarzem TJ • a i Willa?
 
Back
Top