Tanio skóry nie sprzedam

1176286_587642061276954_1771939984_n.jpg
 
Było lepsze, zdjęcie jak anakonda dusiła kaczkę a obok tego bodajże Estima zakładający chyba Galvao inverted triangle i podpisane "Jiu Jitsu - inspirowane królestwem zwierząt".



@Renato "zobacz, dziwko, co narobiłaś - się roztyłaś, oszpeciłaś" :-)
 
hahahaha Bonus jest prze chuj hahaha ciekawy czy to henna czy na serio sobie takie coś wydziabał
 
Myślę, że jest na tyle pojebany, że zrobił to na stałe. Mógł jescze dodać inny swój sławetny tekst.: "Jest dobrze w chuj"



Bajdełej. Dłuzszy czas go nie było w internecie. Ciekawe, czy zakonczył juz kuracje w zakładzie psyhiatrycznym, czy dostał tylko przepustkę. :-)
 
Ta fota Bonusa to z pewnością fejk, a nawet gdyby była prawdziwa, na Popku nie zrobiłaby żadnego wrażenia.
 
Nieśmiale przyznam, że ja też. :-) Jakby Popcio dojebał jeszcze siermiężnego growla, to już w ogóle byłby hicior dla domorosłych metaluchów.
 
Danuta mówił na czacie Google Hangout, że "BJ Penn walczy z wewnętrznymi demonami".



No, coś jest na rzeczy.
 
K: Moim gościem Michał Cipao Materla



MM: Witam.



K: haha cipek, cipek (20 minut gadania o ksywce), pewnie jakiś pojazdz po PiS i Kaczyńskim, propozycja napicia się wody



Wodzianka: Cześć Kubuś Twoja woda



MM: to może ja poleje



K: Cipek polej #heheszki



K: moim gościem był Michał Materla







Tak to będzie wyglądało. Możecie sobie odpuścić oglądanie.
 
Tyson, Szpilka, Janikowski, Sosnowski, Chalidow, Saleta, Pudzian (nie wiem czy bardziej jako zawodnik MMA, czy strongman), a teraz Materla. Wojewódzki ma chyba słabośc do zawodników sportów walki :-)



Edit: A kim jest ta kobieta na zdjęciu? Też bedzie gosciem? Pierwszy raz ja na oczy widzę. Pewnie w jakims serialiku wystapiła i teraz jest wielką gwiazdą.
 
Tyson, Szpilka, Janikowski, Sosnowski, Chalidow, Saleta, Pudzian (nie wiem czy bardziej jako zawodnik MMA, czy strongman), a teraz Materla. Wojewódzki ma chyba słabośc do zawodników sportów walki


Ma słabośc do tego co jest modne i na czasie.
 
Back
Top