Tanio skóry nie sprzedam

Cipek na fb wrzucił zapowiedź Wojewódzkiego z jego udziałem ,tu chyba najlepiej pasuje :)



https://www.facebook.com/photo.php?v=626994183987507&set=vb.100000307928101&type=2&theater
 
@Visu



Armwrestling to nie tylko siła, istnieje kilakanaście, jeśli nie kilkdziesiąt technik siłowania. Ale filmik spoko i w pełni to pokazuje. Alexey Voyevoda wróć :-)



Alexey-Voyevoda-Static-Holds.jpg
 
@up



Denisa znam doskonale, wygląda dla mnie trochę jak Hulk :-). Poniżej porównanie przedramion Cyplenkova i Voyevody. Masakra....



Szkoda, że się nigdy nie zmierzyli ze sobą.



hqdefault.jpg
 
wlasnie dostalem smsa od kumpla we wtorek u wojewodzkiego bedzie ten koles z ksw czy tam mma :-)



JANUSZ?
 
Mam wyje*ane czy już było, to nie jest człowiek - to jest zjawisko.
 
Kurwa jak jeszcze raz zobaczę gdzieś ten wywiad, to chyba wyrzucę monitor przez okno. Ile można? Sto razy tę samą debilną mordę oglądać?
 
Hubi cicho bo Cie Bonus znajdzie i dostaniesz takiego kołowrotka z całej epy na jape że się zesrasz.
 
Kurwa jak jeszcze raz zobaczę gdzieś ten wywiad, to chyba wyrzucę monitor przez okno. Ile można? Sto razy tę samą debilną mordę oglądać?





Radzę przykręcić monitor do biurka, bo zapewniam Cię, że zobaczysz ten wywiad jeszcze wiele razy.
 
Back
Top