Tanio skóry nie sprzedam

Zdrowa ta blondi, nie ogladam telewizji, wiec pierwszy raz ja widze :-)



Tylko meza ma Szatana... trzeba uwazac.
 
Najprościej powiedzieć - Świat jest niesprawiedliwy xD



http://vimeo.com/74434906#at=0



shsh-01.JPG




shsh-07.JPG




shsh-09.JPG




shsh-14.JPG




shsh-22.JPG




shsh-24.JPG




shsh-26.JPG




shsh-28.JPG
 
pojazd po PISie zawsze na propsie :D




oczywiście tylko już straszenie PiSem przez wyborami już mniej.




Arlovski, nie lubisz Wojewódzkiego? Masz minusa


Chcesz się bić? Po lekcjach za garażami! Przyjdź bez kolegów!
 
Zazdoscicie typkowi oplacanych modelek, kiedy kazdy z Was ok 1500tys wydalby na komplet takich i bynajmniej nie skończyłoby się na zdjęciach. Nothing special...
 
@TheChosen - dokładnie. nie ma co zazdroscic panien lecących na kasę tych gosci, mozna im tylko wspolczuc, ze myslą ze to na nich, albo ze zadają się z dziwkami. bez kasy nie mieliby zadnych bab.
 
Taak, z jego wyglądem z pewnością nie miałby żadnej panny, gdyż miał by masę kompleksów... On zanim był sławny już się spiknął z jakąś aktorką.
 
Taak, z jego wyglądem z pewnością nie miałby żadnej panny, gdyż miał by masę kompleksów... On zanim był sławny już się spiknął z jakąś aktorką.


Nie no ja mówiłem tak w kontekscie ogólnie bab lecących na kasę, co do tego goscia to nie mówie ze nie znalazłby sobie fajnej babki jakby chcial i bez kasy, gdzyz na jakiegos obdartego dziada nie wygląda w przeciwienstwie do tych co muszą placic za seks :)











:-)
 
Yagiel powaznie tak ciezko jest przejechac scrollem do gory?



Czepiam sie, bo jesli nikt tego nie bedzie robil, to w newsach czy takiej skorze, bedzie w kolko to samo...
 
Back
Top