Tanio skóry nie sprzedam

BSHdjCRIQAAmxsR.jpg:large
 
Link od maliny jest naprawdę srogi. To się nazywa prawdziwa ciemna strona internetów.
 
Komentarze do informacj WP o planach zorganizowania gali UFC w Polsce.


~damian mma [4 godziny temu]


moze wkoncu Pudzian spełni swoje marzenie i wystapi w UFC komu jak komu ale z polskich zawodnikow mma to mu sie nalezy



Ryszard 53 [5 godzin temu]


nowa szansa dla Najmana
 
@WarMachine170 54m
LIVE sex shows with me n @ChristyMack coming soon and once per month =] Stay tuned..
bedzie cos dla fapperow :-)

Edycje specjalna pewnie puszcza na ppv Bellatora.
 
Komentarze od trolli i januszy, to wielka przesada. Uczepili się m.in Najmana i pod każdym newsem o MMA są takie same komentarze...
 
Pół biedy wp. Ale jak czytam na fanpejdżu Bedorfa komentarze że Nastula może mu conajmniej do miecza klęknąć to mi się majcher w kieszeni otwiera.
 
Nie wiem,czy to nie powinienem umiescic w Newsach;w MMA Hour,Lyoto Machida oznajmil,ze ten filmik "mocznikowy brudzio",to byl zart.Ujawnil tez,ze jest na odwykowce i nie pil mochu[swojego,gdyz tylko taki pije] od miesiaca.Jedydnie jego ojciec robi to regularnie,1-2szklanki dziennie. Zakladajac,ze Lyoto pochodzi z uzaleznionej rodziny,to jego walka z nalogiem jest pelna podziwu:-)
 
No jesli to bylo na "skorze"to jak mozna w to bylo nie uwierzyc?[a na powaznie,to ja sie na to nabralem:-)
 
No nie moje klimaty, ale pamietam ze cos takiego bylo, ciekawe czemu tekstu nie zapamietalem... :)



Mimo wszystko, uwazam ze ten mem na sile jakos zrobiony...
 
Back
Top