Tanio skóry nie sprzedam

Rzeźniczak jest tempy chuj.







Ale kuźniar jak widzi w mordobiciu brunatność to jest jeszcze tempiejszy.
 
A co do sprawy plazowiczow to polecam odcinek MaxTV, chociaz zawsze staram sie podchodzic z dystansem do tych wszystkich madrych glow z internetu to tym razem przekonal mnie do siebie tym ze nie mowi kto jest winny czy kto kogo uderzyl pierwszy, za to analizuje to co podaja media i mowi o tym jakie bledy zostaly popelnione przez media czy rzad ktore moga w konsekwencji spowodowac pogorszenie wizerunku naszego kraju (slusznie czy nieslusznie to inna sprawa).



 
Fajnie ze max pokazal material w lepszej jakosci niz ten zamazany przez policje, widac wyraznie za laska donosi meksowi buteleke ktora ten zostawil na plazy i kulturalnie od niej ja odbiera. Jesli dochodzilo do zaczepek ze strony meksykanow to na pewno nie w tym pokazym fragmencie.
 
Max na propsie, jak zawsze 100% prawdy.


jak dla mnie to sporo gdybania i wyciagania wnioskow bezspodstawnie tak samo jak robia to media ktore wysmiewa. Stwierdzenie ze meksykanie sie gromadza bo wiedza ze zrobili cos zlego moze byc rownie prawdopodobne jak to ze gromadza sie bo zauwazli grupke troche wyrosnietych plazowiczow ktora zachowuje sie agresywnie. Nawet jewsli jego wniosko sa pezpodstwne to dobrze czasem ktos stara sie przynjamnije przedstwic sprawe z innego punkyu widzenia a niewatpliwe kolonka bedac w USA ma zueplnie inny poglad na sparwy polskie. Tak samo jak my zyjemy mitem o wolnosci w USA.
 
pan Rzezniczak chyba nie zrozumial o co chodzi z aluzja do kolu brunatnego. Bo przeciez kibice ruchu ubrani byli na plazy w gdyni zwyczajowo na niebiesko.


To Kuźniar robi z siebie durnia, jak zwykle z resztą. Po pierwsze to jest kolor piaskowy, a nie żaden brunatny, a po drugie wątpię, aby choć dziesieć procent ludzi na ulicy skojarzyło przez to kolor brunatny z SS i SA, bo tych mundurów używano raptem kilka lat i zastąpiono je czarnymi jeszcze zanim Hitler dobrał się w Niemczech do władzy (prawie wszyscy kojarzą z nazistami głównie szare mundury z czasów wojny). O wiele bliższe każdemu skojarzenia z tym kolorem, to różne nacje bardziej opalone, niż przeciętny Polak.
 
O matko. Drugi Rzeźniczak, tym razem na forum. Do szkoły matoły!


PS To jest internet, czasem można napisać tempu żeby podkreślić tępotę umysłowa.
 
O matko. Drugi Rzeźniczak, tym razem na forum. Do szkoły matoły!


Ależ najmnocniej przepraszam. Nikt mi nie powiedział w szkole, na jaki to kolor antifiarze malują okładki, podobnie kolory koszul hitlerowców nie zwróciły jakoś mojej uwagi, bo u nas to głównie w biało-czerwonym paradują, gady. A ponieważ jakoś z tym przechodziłem z klasy do klasy, to chyba nie tylko Rzeźniczak w tym kraju ma podobnie i nie tylko on nie poznał się na tej wyszukanej metaforze naczelnego POlskiego arbitra elegantiae, uznając że z brunatną Polską to mogłoby chodzić o najazd Meksykańców, Cyganów, Arabów itp.



Nie każdy kończył szkolenie w Czerezwyczajce jak szanowny tatuś p. Kuźniara, Roman, (drugi po Urbanie PRL-owski spec od problemów zgniłego, imperialistycznego, kapitalizmu, dziś główny doradca marszałko-prezydenta Bronka) i potrafi w 5 sekund wykryć wszystkich faszystów w promieniu 100 metrów. Niestety ciemny lud nie miał od kogo się tej sztuki nauczyć, i nie wie nawet, jak taki imperialistyczny faszystowski szpieg w brunatnej koszuli wygląda.
 
http://www.sportfan.pl/galeria/jest-noc-na-ulicy-spotykasz-kibola-co-robic-oto-nasz-poradnik-45198



TO JAKIEŚ ŻARTY ?:-)
 
Wand się czegoś naćpał. Wypomina Sonnenowi porażki z Jonesem i Andym, a sam byłby w nich nie przytomny, niż nie przymierzając w walce z Lebenem...
 
Back
Top