Tanio skóry nie sprzedam

Ja w kurczakach potrafiłbym iść w zawody. Stripsy z KFC mogę jeść w ilościach przemysłowych, niestety 16 sztuk to już drogi posiłek :(
 
Niezłe jaja:



1377439690_x1mzuj_600.jpg




Tutaj wielka sensacja, a za chwile komentarz gościa, który stworzył tego demota:



O rany, nie sądziłem że te bzdury wejdą na główną. Panie i panowie, nie mam zielonego pojęcia czy te osoby na zdjęciu to muzułmanie, chrześcijanie lub świadkowie Jehowi, nie wiem nawet kiedy i gdzie zrobiono te zdjęcia. Chciałem pokazać jak łatwo jest was zrobić w bambuko używając nieprawdziwych informacji - wierzcie bądź nie, ale na tej samej zasadzie działa większość demotów, które lądują na głównej. Trochę nieprawdziwych informacji + szokujący tekst + dramatyczny obrazek = główna. W podobny sposób działają również wszelkie "niezależne" i "wolne" media, wystarczy tylko znaleźć sobie temat, który będzie przystawał do poglądów czytelników/widzów.
 
Rzadko zaglądam do Hyde Parku, sprawdziałem tylko skórę, no ale chyba nic się nie stało :-)
 
Zasadniczo nie mam nic przeciwko. Pewne rzeczy lepiej nagłaśniać tak jak w tym przypadku mimo iż "ofiara", którą bronią, nie jest bez winy.
 
Dobre to by było w wersji HC w stylu Madball lub Hatebreed.


SLEJWS!


Właśnie to sobie wizualizuję, jakbym umiał na czymkolwiek grać to bym machnął taki cover :D
 
Magicy internetu typu Cactus, znajdźcie ładnie proszę video gdzie Miley Cyrus odpierdala tarło na tym całym VMA 2013. :D Chcę to zobaczyć. :D
 
Gwiazdka Disneya przesadziła. Nietsety w tych czasach jest moda na robienie "kariery" dupą i cyckami. Chociaż z drugiej strony, żeby ta Cyrus jeszcze je miała....
 
Cyce ma skowyrne, pasują jej takie. Muzyki jej nie słucham ale jak sie gdzieś przewinie to na zdjęcia okiem rzucę;)



miley_cyrus_two_and_a_half_men_screen_cap_8IkhQsqE.sized.jpg




miley_cyrus_two_and_a_half_men_screen_cap_5HwmiJcc.sized.jpg




201210201350719410290396813.jpg




miley-cyrus-two-half-men-08-675x900.jpg
 
Visu, hahahha, dobra fota xd A co do cycków, to cofam słowa, coś tam ma (ważne że nie są sztuczne) ;)
 
Back
Top