Tanio skóry nie sprzedam

Marcin jedziesz z nim ! :-)







fdgdfgdfgdfg.jpg
 
Czytać na własną odpowiedzialność:



Byłem na Woodstocku w 2003 i nie wspominam tego miło. Setki jabolarzy sępiących dolweki do piwa, ludzie uwaleni w gównie i szczochach bo albo przewrócili ich w Yoy-Toyu (jeden z mojego miasta do dziś ma ksywe toy-boy) albo spali w rowach przy polu namiotowym, gdzie kazdy wrzucał śmieci, rzygał i szczał. Było też wiele panien, których kijem nikt trzeźwy by nie ruszył, bo rypało się to nie myjąc w ogóle 3-4 dni. Pamiętam nawet obrazek kiedy "sąsiadka" z namiotu obok zaległa po tym jak ją jakiś typ wyruchał i jej własny pies lizał jej picze, bo biedny chyba nic nie pił od paru dni (a pogoda była taka jak dzisiaj). W drodze na woodstock zginęła jedna osoba bo wypadła z pociągu i jeden typ stracił nogi bo wystawiał je przez otwarte drzwi. Dziesiątki osób zanim dojechało trafiło do szpitala z przepicia, albo z ran poniesionych przy wybijaniu okien w pociągach. Jadąc z powrotem chcieli zapakować nas do pociągu, którym wracał Górnik Zabrze z meczu (chyba) z Żaganiem, który zrobili w Żarach. Zanim jeszcze to bydło się tam razem skumulowało ażeby tłuc się dosłownie i w przenośni godzinami, to najpierw odbyła się wielka bójka na peronach, gdzie dresiarstwo lało sztachetami wszystko co popadło, a policja w znikomej sile nic nie umiała z tym zrobić. Te szturmy trwały godzinami, dopóki wspomniany pociąg nie przyjechał. Pare lat później spotkałem totalnego patola i złodziejaszka w Londynie, który mi opowiadał, że przebiera się regularnie za punka/metala i jeździ latem tam poruchać, bo wstęp jest za darmo.



Grunt, że koncerty były na prawdę zajebiste i kiedy mogłem to stałem pod scena aby nie patrzeć na ten syf.



PS



 
Jak ktoś rucha na Woodstocku to chyba faktycznie chuja na śmietniku znalazł.
 
Woodstock to impreza masowa, na którą w większości przyjeżdża rozbrykana młodzież, która chce pochlać, poruchać, ew. zjarać się ostro i poskakać na koncertach. Dosyć podobne kryteria są na imprezach techno typu Sunrise, tylko, że tam zamiast ludzi skłaniających się ku punkom i metalom, jadą nażelowane chłopaczki i dresiarze, żeby po fecie latać przez x godzin. Ruchanie obcych lasek to już kwestia gustu - na woodstocku szczególnie nierozsądne, bo laska z wenerycznym ładunkiem dodatkowo jest jeszcze brudna ;D


Młodzież za komuny czy też w latach 90 nie była lepsza niż ta teraz, ale lat 90 już nie ma i nie zrozumiecie się ze współczesną młodzieżą tak samo, jak ja nie dogadam się z dziećmi z przedszkola, mimo, że w latach 90 świetnie mi to wychodziło, bo sam do przedszkola chodziłem.
Gadka o tym, że pokolenie po twoim jest "gorsze", jest pusta i na pokaz. Pokolenia są INNE.
 
Oczywiście mój autorski wykrywacz wenerów, konstrukcja w fazie beta niestety nie mam osobników których mógłbym poddac testom :D
 
Mariacka? Wiem że na 1000 lecia same kurwy okupuja bloki z wielkiej płyty. A co jest na Mariackiej?
 
Co to w ogóle za typy ten cały Pakol i ten bonus skąd to się kurwa w ogóle bierze? Chyba się niektórym za bardzo w domu nudzi i później mamy takie internetowe osobistości.
 
@UP nie dosc ze typ robi krzywde sam sobie to jeszcze rani wszystkich dokola - tych na nagraniu i tych ogladajacych to nagaranie :)
 
Back
Top