Tanio skóry nie sprzedam

woodstock.png
 
Kurwa nawet go nie uderzył chyba, bo czerwony sobie siedział i nic z tego nic nie robił. Dostał to dostał i siedzi dalej jakby nic mu nie było. Słaba robota.
 
Nie ma co oceniać wszystkich jedną miarą. Jakiś zabłąkany zjeb zawsze się znajdzie w takiej masie ludzi , generalnie jednak na takich imprezach jest bezpiecznie. :-)
 
Najzabawniejsze jest to, że Owsiak reklamuje establishment tj. naczelnych przesmiewców TVN, Balcerowicza, trzymającego z nimi sztamę Wojewódzkiego itd. Czy festiwal na którym muzyka ma łączyć ludzi, festiwal który ma źródła w buncie przeciwko polityce, jest miejsce na takie coś? Może tyle z tego dobrego wyjdzie, że Owsiak zrejteruje z tego typu atrakcjami indoktrynacyjnymi.
 
chuja się znasz, byłeś chociaż raz ? (teraz za dużo przypadkowych debili się tam pojawia i gimbaza, ale jak ja jeździłem jeszcze w okolicach 2000r to był wypasik)
 
@Pain



Yagiel z tego wróci to Ci dojebie :-) Bo strzelając po jego upodobaniach i ostatniej absencji na forum zgaduję,że tam pojechał.
 
Potwierdzam, sam byłem jeszcze kilka lat temu stałym bywalcem takich imprez i wypasik był.



Są różne gusty muzyczne i nie każdy odnajduje się na imprezach typu May Day czy inne "parady miłości" , więc równowaga powinna zostać zachowana. Na pewno na takich imprezach jest dużo mniej dragów niż na różnego rodzaju "paradach"
 
Przeciez nikt nie karze nikomu tam jechac.Nie chcesz nie jedz,proste.Nie rozumiem w czym tkwi problem.
 
Nie pojechałem.



Jak już zostałem wywołany do tablicy to powiem tyle,że będąc ok 9 razy na woodstocku nie doświadczyłem chamstwa, agresji, kurestwa, narkomanów itp. Czytając niektóre komentarze, czy artykuły w gazetach, żal mnie ściska, jak można zakrzywiać rzeczywistość, czy też na siłę przedstawiać ją w bardzo negatywnym świetle. Oczywiście, są przypadki na którę niektórzy tylko czekają, ale kurwa, gdzie ich nie ma?



Tyle ode mnie, bo nie zamierzam wchodzić w jałową dyskusję. Żałuję, że w tym roku mnie tam nie ma.
 
Nie lubie koncertów/festiwali. Odrzucają mnie tłumy i zapach uryny. Tak samo męczyło mnie to na stadionie, no ale tam co druga osoba się z tobą wita.







Ale akcja z Miecugowem przegięta, nie wiem co się z tym krajem dzieje, ale pamiętam jak byłem młody i się śmiałem że Kwaśniewski dostał jajkiem. A teraz temu od jajka sam bym wypierdolił a temu z woodstoka połamał łapy. Po to jest cywilizacja żeby swoje frustracje rozładowywać w internecie. Jak twoja opcja nie rządzi krajem to widać jesteś hipsterem i chuj.
 
Hang byłem choć raz, jak jeszcze był Zarach czy pozniej w kostrzynie i nigdy więcej nie będę zdania też nie zmienie, przyyklad z W/w filmiku pokazuje, że takie imprezy nie są dla wszystkich. dziś jakiegoś kretyna zabiło na torach, tu przyklad tego idioty co na scene wpada. generalnie 3 dni, gdzie wiekszość czuje się bezkarna. im jestem starszy tym bardziej odbieram to jak spuszcznie większosci tych pacanów ze smyczy
 
Dokładnie, to tak, jakby oceniać wszystkich fanów MMA w Polsce na podstawie kolesi typu kokos. Redaktor.
 
dobra inaczej, ostatnimi laty odbera woodstock jako zjazd upierdolonych i napizganych szczyli. ci wszyscy wielcy kurwa metalowcy nie znajacy historii subkultury, te brzydkie pofarbowane picze rozkladające swoje krzywe nogi przed pijanymi pojebami bo nikt inny tego puknac nie chce. to miejsce gdzie muzyka zeszła na dalszy plan co pokazuje mi to, ze kiedy pytalem tych zlych metali ode mnie z miasta o Anthrax stwierdzili, ze oni tego zespolu nie znaja a co by nie mówić to ta kapela jest największą gwiazdą tegorocznego brudstocku
 
kiedy pytalem tych zlych metali ode mnie z miasta o Anthrax stwierdzili, ze oni tego zespolu nie znaja a co by nie mówić to ta kapela jest największą gwiazdą tegorocznego brudstocku


Zawsze mnie to strasznie bawi, że jakieś 90 % metaluchów się w sumie za bardzo w swojej muzyce nie orientuje :D
 
Back
Top