Tanio skóry nie sprzedam

Masutatsu - Tak miałeś rację z tą trzecią linijką. Było kilka błędów(ej dopiero później doszło do mnie prawdziwe znaczenie turn w tej linijce ....dziurki :-)) , ale większość była przetłumaczona dobrze. Co do stylu, to lałem dużo wody i jajczyłem trochę, nie wiedziałem, że to będą zawody na jak najwierniejsze tłumaczenie.







Visu - łatwo jest krytykować, ale żeby zabłysnąć samemu kreatywnością to już gożej :)
 
Nikt nie prosil o zadne tlumaczenie i nie bylo zadnych zawodow. Ja wyznaje zasade, ze albo robi sie cos dobrze, albo wcale. The ChosenOne zrobil to dobrze, i moze niektorym sie przyda. Tyle na ten temat.
 
Visu - wychodzi na to , że nic nie robisz.



Nie zrobiłem tego tłumaczenia starannie,w dodatku niewyspany i z niezłą bombą.Gdybym się przyłożył wyszło by mi lepiej.



Wiedz ,że wbrew pozorom znam angielski bo od ośmiu lat używam go regularnie w pracy ( nie na zmywaku ) i używam go w życiu codziennym. Pisałem już wcześniej o tym,że lałem dużo wody,poza tym każdy może mieć gorszy dzień.



Nie martw sie. Skończyłem z tłumaczeniem. Teraz będę już tylko oddychał.
 
Nikt nie prosil o zadne tlumaczenie i nie bylo zadnych zawodow. Ja wyznaje zasade, ze albo robi sie cos dobrze, albo wcale. The ChosenOne zrobil to dobrze, i moze niektorym sie przyda. Tyle na ten temat.



Nie popełnia błędów ten co nic nie robi ;)
 
Zostawmy ten temat. Nigdzie nie napisalem, ze nie znasz angielskiego, po prostu tlumaczenie nie podobalo mi sie i tyle. Chcesz pisac kolejne? Nie ma sprawy, byc moze inni to docenia, ja raczej bede je omijal. Naprawde temat nie jest warty drazenia.
 
jeśli chodzi o Polską wersją to miałem na myśli, takie coś podczas KSW lub MMA Attack a nie tłumaczenie
 
Tlumaczenie to nie jest prosty kawalek chleba, a satyry tym bardziej. Poza znajomoscia jezyka z ktorego sie tlumaczy bardzo wazne jest aby plynnie poslugiwac sie jezykiem na ktory jest robiony przeklad. Jednak jedno i drugie jest bezuzyteczne jesli nie czuje sie dobrze tematu. Ja osobiscie nie potrzebowalem tlumaczenia ale z czysta przyjemnoscia przeczytalem dobrze przerzucona na polski jezyk wersje.
 
Dodra Yuuri , już mi to wyjaśniali, zszedłem z nocki i byłem zamotany...







Visu , masz rację, zostawmy to. Temat nie jest wart drążenia.



Tylko rozwieję Twoje obawy. Jak już nadmieniłem wyżej produkować się już nie będę.



Więcej tłumaczeń niet, może to zostanie bardziej docenione:-)
 
Doskonale ktoś tam skomentował, że należałoby to puszczać przed meczami naszej reprezentacji. Zapewne o kopaczy chodziło.



Poprawka: Mowa była o występowaniu na żywo hahaha...
 
Tak się śmiałem, że mało nie spadłem z krzesła :-)



(jak ktoś nie zna to fajnie się wcześniej zaznajomić się z orginałem)
 
1307104306_by_bsiklicki_600.jpg
 
Skonczcie promowac tych lamerow z Katowic pliz. Typki nawet dwuznacznego zartu sytuacyjnego nie umieja sklecic, a wiekszosc ich bardziej lub mniej smiesznych gagow to zapozyczenia od innych, bardziej kretywnych ludzi z YT.
 
Przecież nikt Ci nie każe tego oglądać. Komuś się to może podobać (osobiście obejrzałem raz i wystarczy).
 
2 tygodnie temu w tym samym miejscu widziałem plakat ufc on fox 8. Na żywo robi wrażenie ;). Ciekawe kiedy doczekamy się takiego widoku w Polsce.
 
@hang - bardzo mnie nie cieszy fakt, że ktoś ich promuje, a jeszcze mniej cieszy fakt, że kogos to bawi, bo mi generalnie chodzi mi o to, że nie chce takich zjebów jako reprezentacji Katowic na YT, więc aktywnie walcze aby mieli niską oglądalność ;)
 
Back
Top