Tanio skóry nie sprzedam

Brandon Rios,Yao Ming, Manny Pacquiao



pac-riii.jpg
 
Dziś będzie pełen wywiad z mistrzem Bonusem BGC i jego soczystymi bełtami. Chyba se popcorn zrobie jak to będe oglądał ze łzami w oczach.
 
@BrainiaC, mogę ci polecić kilka miejscówek gdzie takie penerstwo obrzygane zalega, skoro jesteś miłośnikiem:-)
 
Bonus zawiódł, a właściwie Pakol, bo spodziewałem się czegos ciekawszego w stylu starej pyta.pl, a tu zwykłe chamstwo... jak z nowej pyty.
 
Mają nakręcić "Wściekłe Pięści Węża 2", to może Bazelak będzie dublerem dla Bazara? Nawet pasuje nazwisko.
 
co do bonusa bgc - debil jakich mało, co do tego całego pakola to jest łeb, sam walił mineralkę, żeby schlać bonusa. zal mi go. miałem nadzieję, że będą walić łeb w łeb te pięćdziesiony, ale wtedy pakol wyglądał by w chuj gorzej zapewne niż bonus, bo co by nie gadać to bgc tego przyjął na wątrobę trochę, co nie zmiania faktu, że jest debilem. wymysla historie, że jest fighterem mma, gdzie nikt nigdy o nim nie słyszał, a do tego daje się robić byle kolesiowi za błazna... :-)
 
Ten dziadek był najlepszy, kiep przez całą walkę nienaruszony, jak się przykleił do wargi tak się odkleił pewnie z parę dni później :)
 
Back
Top