Tanio skóry nie sprzedam

jak go widzę to jestem gotowy zwrócić drugie sniadanie,zresztą Piotruś K to kolejny przykład że nazwisko nie daje talentu(bo Natalia to talent,a Piotruś to 100% no-talent)
 
Pikej srikej, patrzta co Dexter planuje



1016609_637396996290272_1884737553_n.jpg
 
Nie oglądałem ani jednego odcinka Dextera (no chyba, że Dexter Laboratory), oraz Gry o Tron (to chyba z tego ten drugi gościu? Bo już go widziałem na screenach w Internecie). Jedynym serialem jaki obejrzałem od lat, to był pierwszy sezon The Walking Dead, który uważam za jeden z lepszych materiałów o zombie, jakie kiedykolwiek wyszyły. Choć też mam zastrzeżenia choćby odnośnie spania bez butów, ale to już inna sprawa.
 
Mieszkam 6 lat w Krakowie i o takich akcjach na całe szczęście słyszę tylko w internecie. Mam nadzieję, że tak pozostanie do końca :). Z drugiej strony, nie chodzę i nie szukam zwady, więc pewnie nie znajduję osób, które mogłyby mi w "znalezieniu" pomóc ;). Zresztą uważam, że nie ma co dramatyzować, czasami faktycznie ma ktoś pecha, ale takie życie. Nie uważam, że Kraków to miejsce, w którym nie da się normalnie i godnie żyć.
 
Orestos da się żyć normalnie. Pod warunkiem że nie ubierasz się na sportowo w niewłaściwych miejscach. Ja od hmmm 2008 nie miałem bójki. No ale "trochę" zmieniłem styl zabawy.
 
Ja mieszkam na wsi i nie mam takiego problemu, tu jak już się dostanie w ryj to chociaż wiesz od kogo xD



some_of_the_top_entries_from_the_national_geographic_wildlife_photo_contest_640_30.jpg
 
Ja nie miałem bójki nigdy (w Krakowie), ale to chyba przez to, że nawet spory jestem i jakoś młode dresiki mnie nie zaczepiają. Jak czasami trafi się szalejący w autobusie, to do mnie nigdy nikt nie podbił. Raz miałem pełno w gaciach, jak wracałem z roboty godzina 23. Wracając z pracy muszę przejść przez dość rzadko używane przejście podziemne. Idę z lapkiem w ręcę, a tu stoi 3 dresików i popijają jakieś trunki, oczywiście jak tylko wszedłem to od razu na mnie wzrok i mnie tak tym wzrokiem odprowadzają. Na szczęście doświadczenie z młodości pozostało i pomimo, że w środku byłem cały obsrany, to nie dałem po sobie poznać, popatrzyłem im w oczy i jak gdyby nigdy nic przeszedłem między nimi. Nawet słowa nie powiedzieli.


Co do maczetowców to nigdy nikogo nie spotkałem i mam nadzieję, że nie spotkam :).
 
Kurwa panowie, przestancie spoilowac gre o trony !



BONUS KURWA!! mistrz, dawac go na KSW, pasuje. Swoja droga polecial troche grubo, przeczuwam, ze w koncu ktos go ukroci tam.
 
-dzisiejsze zgody a zwłaszcza ta i triadowa oparte są na narkotykach. Każdy chce mieć ziomów z dostępem do portów i regularnych dostaw białego i innego proszku. I to w celach zarówno konsumpcyjnych jak i handlowych.






:-) przeczytałeś o tym w wyborczej czy może usłyszałeś w faktach?
 
Wyobraź sobie że można w życiu próbować różnych rozrywek i poważne kibicowanie jest jedną z nich.
 
Genialne, ciekawe czy byłby taki mocarz jakby wziął sobie 3 gości którzy są w tej samej wadze co on a nie trzech którzy razem ważą tyle co on :D
 
Nie piszcie o tym typie, z Ozdoby, po pierwszym wywiadzie też się wszyscy śmiali i wiemy ja kto się skończyło...
 
Najlepszy moment, jak się Bonus wypierdzielił :D



3681_379582488787773_1347827817_n.jpg




46172_379229135489775_1124207230_n.jpg




Powyżej dwie prawdopodobnie następne walki Bonusa w MMA.
 
Bonus ile on ma wzrostu ??? Tłusty karzeł, znokautowałbym go.



Różal by go rozwalił, Jotko zmasakrował. Escobar! dawaj do mnie na domówke, robimy wywiada! :)



DAWAĆ BONUSA!
 
Back
Top