Tanio skóry nie sprzedam

@up rodzice nie uczyli Cię że nie można się naśmiewać z osób upośledzonych umysłowo bądź skrzywdzonych przez los ...
 
46d377f1ff916c56065a6da57cd7e1fb.png




0dcb2b1aac79beb6c1216a52dc52f0a4.jpg




29a4c45c75015d74728290fbbdac4957.jpg




a3addbe8baed07a4308108332bf8dddf.png




98c89ce28f9037a00f3c73d813baff00_original.jpg




d98b316221184b006314c08f3e79f2d4_original.jpg
 
Uroczą historyjkę dzisiaj w GW przeczytałem. W Krakowie na Prokocimiu (stawiam na Cracovie) banda debili postanowiła uatrakcyjnić domówkę i w kilkunastu wybrali sie na typowy krakowski spacer z sieksami i maczetami. Udało im sie upolować przygodną parkę (ona w ciąży) i po krótkim pościgu oboje poturbowali. Domyślam sie ze chłopak miał gorzej. Ale, tu ciekawostka, w czasie pościgu jeden z kompanów miał pecha i się przewrócił a koledzy widząc łatwy "nieznajomy" łup w ferworze "walki" sprzedali mu kilka kos. Takie tam "nie do wiary" z Miasta Królów Polskich
 
Ja jeszcze rozumiem jak chca sie lac to niech sie leja miedzy soba, ale latanie z kosami maczetami siekierami jest dla mnie niepojete.
 
Masu, sam nie jestem kibicem, ale zła fama GW jako przeinaczającej gazety jest zasłużona, podejrzewam, że historia była mocno nagięta.
 
Ja tam nie widzę kontrowersji w filmiku Solarisa. Gość na bezczela wsiada sobie do fury chcąc odjechać, gliniarz coś gadał że stopę miał pod kołem. Sam bym takiemu wjebał, myśli że jak wypasiona fura to mandaty się nie imają.
 
Akurat w Krakowie w gazetach piszą najwyżej o kilku procentach podobnych akcji. Skupiają się na zabojstwach wiec nie ma co nie ufać w tym przypadku. Gdyby chcieli mogliby podobne akcje opisywać codziennie ale albo jest zmowa milczenia albo znudzenie tematem albo brak źródeł na pogotowiu. Sam znam dziewczynę spoza światka kibicowskiego, która dostała maczeta od przebiegającego kolesia.
 
@Solaris tak samo reaguje policja w Polsce ( no u nas nie ma takich czerwonych samochodów) i pewnie wszędzie indziej. zadna sensacja
 
True story, moja kolezanka mieszka na Os. Dywizjonu 303 i po 19 wychodzi tylko do samochodu i z powrotem, w marcu na wakacjach poznałem parę z Krakowa, i mówili dokłądnie to samo co Masutatsu
 
Wiem, ze zaraz ktos napisze, ze Krakow to inny klimat bla bla bla- ja ich jednak zawsze bede uwazal (zarowno Wisle jak i Cracovie) za calkowite zero chuliganskie. Dziwie sie Lechii, ze jeszcze sie z nimi bujaja, bo Slask to swoje ma za uszami, jesli chodzi o potyczki z HZL.
 
Seanchai dwie sprawy:







-dzisiejsze zgody a zwłaszcza ta i triadowa oparte są na narkotykach. Każdy chce mieć ziomów z dostępem do portów i regularnych dostaw białego i innego proszku. I to w celach zarówno konsumpcyjnych jak i handlowych.



-Lechia z łatwością wyciąga kosy z kieszeni. Po przyjeździe do Krk panowie ubrani na zielono "wchodzą między wrony" aż miło.







Współczesna chuliganka to naprawdę gangi, nie ufajcie PiSowi ;)
 
https://www.youtube.com/watch?v=UUODypNUdtU&NR=1



ktos tam pisal, ze byc moze ufc kazalo Cat udawac
 
Chyba powinienem się czuć szczęśliwy, że nie wiem co to za ludzie na zdjęciu. Chyba że chodzi o tą wystającą dupę.
 
Back
Top