Tanio skóry nie sprzedam

madafaka już nie o samą parade chodzi, ale narzucają się w telewizji, w gazetach, na ulicy, mówią mi jak mam żyć myślać że mają wyłączność na prawdę.



na szczęście tak jak pisałem nie jesteśmy państwem wyznaniowym.
 
madafaka już nie o samą parade chodzi, ale narzucają się w telewizji, w gazetach, na ulicy, mówią mi jak mam żyć myślać że mają wyłączność na prawdę.

?



Serio tak to odczuwasz? mieszkam chyba w tym samym kraju i chyba coś tracę w takim razie.
 
Uważam, że nie istnieje idealny świat. Zawsze będą w nim politycy i religia. Ludzie muszą w coś wierzyć. Muszą i koniec. Dlatego będę się powtarzał: wolę niewojujących katoli, niż wojujących muslimów. I tutaj dam przykład idealny. Burackie zachowanie Keylocka mogło wzburzyć księdza i osoby biorące udział w procesji. Natomiast gdyby podobną akcję zrobił obok tej grupy modlących się, to miałby najprawdopodobniej kosę w żebrach za obrazę Allaha.
 
Nie zgadzam się z alternatywą katole albo muslimy. Ale dałbym się nawet obrzezać, żeby tylko nie było Islamu na ulicach.
 
Religie zostały wymyślone, żeby móc kontrolować ludność i mieć z tego korzyści majątkowe.
 
Chyba nie myślicie, że głośnikami od kompa zagłuszyłem świętą paradę i całe osiedle?
Zresztą mam takie samo prawo hałasować jak oni, nie przypominam sobie, żeby w konstytucji pieśni religijne były traktowane jako nadrzędne wobec tanich techniawek, ja nie chcę słuchać ich pieśni, to puszczam sobie głośną muzykę, to, że islam robi rozpierdol na zachodzie nie znaczy, że mam się cieszyć z tego, że katolicy tu urządzają swoje imprezy, co mnie obchodzi, że moja rąbanka "mogła wzburzyć księdza"? Ksiądz najwyraźniej nie wziął pod uwagę, że swoimi śpiewami mógł wzburzyć mnie. Niech się modlą, ich sprawa, nie zamierzam im zabraniać urządzania procesji, ale nie zamierzam ich traktować z szacunkiem większym niż ten, który mam do wszystkich innych ludzi, a jakby mi ktoś napierdalał młotem pneumatycznym to zrobiłbym tak samo. Napisałbym jeszcze, do czego można przyrównać wielką paradę ludzi "obnoszących się ze swoją religijnością", ale zaraz paru wesołków wyzwałoby mnie od komuchów i zdrajców narodu :-)
 
Keylock ja pisząc, że jestem anty do tego co zrobiłeś nie miałem na myśli, że przeszkodzisz w procesji tylko, że będziesz przeszkadzał sąsiadom :D
 
@Tomasz Chmura ja mogę ci powiedzieć co ja bym zrobił gdybym mieszkał koło takiego zbiorowego modłu. Dzięki ostatnim wydarzenią zdecydowanie zradykalizować trzeba poglądy w kierunku muzłumanów. Z upływem czasu mam nadzieję że narodowcy w Angli i w całej europie zrobią porzadek z gościami bo tam mozna nazwać muzłumanów w europie.
 
nie radykalizowac, tylko zakazac calowicie propagowania islamu, na takiej litwie zakazaują homoparad i nie maja z tym problemu, a islamu niepotrafia zakazac doslownie nigdzie, co za pierdolona paranoja.. w sumie juz i tak powoli zaczyna byc na to zbyt późno....
 
484883_671668876182948_270760232_n.jpg
 
Zawsze mnie zastanawiało, co będą pisać gazety bez napetków, kiedy ciapaci zaczną bardziej intensywną walkę z pedalstwem na zachodzie. Przecież to jest konflikt tragiczny :)
 
@Spamteam - z pedalstwem? przecież oni walczą z naszą całą kulturą, kazda zreszta, która różni się od ich islamskiej. Tak samo jak zdominowali i zniszczyli np iranską kulturę tak samo myslą ze naszą da się podobnie wyplenic, no i przez głupia tolerancje dla takich rzeczy i głupią politykę im sie to powoli udaje. Nie mowie zeby zamykac sie na swiat i stawac sie nietolerancyjnym, homogenicznym panstwem, tylko skoro nie problem jest zakazac propagowania faszyzmu to dlaczego nie ma zakazu propagowania islamu? tego nie rozumiem, bo przeciez to tez totalitarny systaem jakby nie patrzec, gorszy od faszyzmu zdecydowanie ;)
 
Keylock zajebista akcja,+10 do chuliganki:-)następnym razem oblej ich wodą albo kwasem i się pochwal, twoi przodkowie są z ciebie dumni:-)
 
@Brasil



Chodziło mi o to że lewicujące media kochają ciapatych i homo. Dlatego ciekawi mnie ich reakcja jeśli jedni zaczną pałować drugich :)
 
Napój Stevena? Moje front kicki na twarz w końcu nabiorą wymarzonej mocy <3



A co do lewicujących mediów, to ciut śmieszne, a bardziej tragiczne było to, że po zabójstwie żołnierza w Anglii ukazywały się artykuły, ze to wszystko wina wrogów multi kulti itp.
 
W Holandii jest jeden polityk z ponoć mocną pozycją w rządzie walczący o emigracje wszystkich muzułmanów z kraju. Typek od jarania się pudzianem opowiadał mi o nim, sam bardzo go popiera po tym co się miał z turasami w szkole.
 
W UK nastroje społeczne się zmieniają, radykalizują - nie tylko pod względem muzułmanów czy inigrantów, również pod względem "wspólnej europy". Ostatnio eurosceptyczna partia Nigela Farage zdobyła niemal 30% głosów stając się trzecią siłą polityczną na wyspach - najwyższy skok poparcia względem niszowego ugrupowania od czasu II WŚ. Kto wie co będzie za rok, dwa lata.



Ale tak nawiasem jest to temat do HP a nawet do Polityki - proponowałbym tam przenieść dyskusję.
 
"W UK nastroje społeczne się zmieniają, radykalizują - nie tylko pod względem muzułmanów czy inigrantów, również pod względem "wspólnej europy""



Ja bym powiedział, że normalizują się nastroje. Bo chęć bycia w uni europejskiej to jest radykalizm. Choć większość ludzi jest tak zmanipulowana, że nawet nie wie czym jest unia eurpejska i jacy szaleńcy i zboczency nią rzadzą.



A co do muzułmanów, za dwadzieścia lat nie będzie problemu muzułmanów. Bo to oni bedą w Europie rządzili. To jest nieuniknuione w demokracji.
 
Wracając jeszcze do rozmowy o procesji w Boże Ciało. Keylock warto sobie uświadomić dzięki czemu byłeś wtedy w domu a nie w pracy/ szkole. Skoro nie jesteś wierzący, OK, ale można uszanować tych, którzy są i zuważyć, że to dzięki ich świętu miałeś akurat wtedy wolne.
 
Back
Top