Tanio skóry nie sprzedam

947039_594271170604845_1062055412_n.jpg
 
Weźcie, nie wiedziałem, że to Boże Ciało to takie wielkie święto i polazłem na trening, a tam klub zamknięty.
39af6389d3baa7b53a8f600acc127e9f.jpg


@edyta patrzcie na to, aż stawy bolą jak się to ogląda:
 
Wg. idioty, który robił tą kompilację każdy człowiek ze sztangą to już jest crossfit. Nie wiem po co wrzucał np nieudane podejścia, gdzie ktoś po prostu odrzuca sztangę. To norma przecież jest.
 
Racja. Ale koleś robiący ten "przedni przysiad" albo hack, nie mówiąc już o tych dziwnych podrzutach... tragedia.
 
No cóż jak ktoś dobrze zaznaczył osoba która poucza innych niepatrząc sama na swoje zachowanie.
 
hłe hłe moje rewiry, chyba nawet moja parafia. W zeszłym roku mi procesja odcięła drogę do jednego czynnego sklepu gdzie na kacu wlokłem się w pidżamce po jogurcik. Prawie zginąłem.







Ale pogaństwo jest też jak najbardziej! Gdzieś w marcu biegając po kabackim lesie wpadłem na gdupę ok 50 brodaczy w sukmanach tańczących wokół ogniska przy bębnach i śpiewach..... Gdze wtedy był pan od filmiku?
 
Mi w zeszłym roku wjechali z procesją na osiedle za oknem i hałasowali, to puściłem z głośników Pakito - "You wanna rock" na całą pizdę :-)
 
Ja sie zastanawiam jak zaślepiony musi byc człowiek który mimo argumentów niedostrzega nieprawidłowości w jego rozumowaniu.
 
Mi w zeszłym roku wjechali z procesją na osiedle za oknem i hałasowali, to puściłem z głośników Pakito - "You wanna rock" na całą pizdę






Nie ma się czym chwalić. Akurat takie zachowanie było chamskie i burackie. Nie byłem wczoraj w kościele. W sumie nie byłem od prawie dekady, co nie oznacza, że nie szanuję innych chcących celebrować swoje święte dni. Wolę procesje za oknem niż problem islamski, z którym zmaga się obecnie większość cywilizowanej Europy. Katolicyzm przynajmniej jest niewojujący, a jedyne co może mnie spotkać, to nagranie telefonem i komentarz jakiegoś dziadka. Rzeczywiście straszna rzecz. Oby Tobie ktoś pogrzebu osoby bliskiej nie zakłócił puszczaniem Pakito, uznając, że hałasujesz mu za oknem. Naprawdę gratuluję zachowania.
 
@up

Katolicyzm niewojujący ? :-)
Co do puszczenia głośno muzyki to jestem anty. Tak samo jestem anty do wycia pod oknami tych procesji.
 
@Tomasz Chmura
Bo pogrzeb Keylocka to będzie procesja po całym osiedlu tak? ;] No nie :P Oni przyszli do niego ze swoją muzyką to on im puścił swoją. Oczywiście dałoby się to grzecznie uszanować te parę razy w roku, masz rację.
 
Niewojujący. Polecam lekturę rzeczy, które dzieją się w krajach gdzie religia jest wojująca.





Bo pogrzeb Keylocka to będzie procesja po całym osiedlu tak? ;] No nie :P Oni przyszli do niego ze swoją muzyką to on im puścił swoją. Oczywiście dałoby się to grzecznie uszanować te parę razy w roku, masz rację.






To osiedle jest Keylocka czy włastnością miasta/spółdzielni? Bo jeśli to drugie, to brak akceptacji na społeczne akcje (którą była procesja) wykazał w najbardziej buraczany sposób w jaki mógł. Pewnie, róbmy wszystkim na złość. Co do pogrzebu, to taki alternatywny Keylock może mieszkać koło cmentarza. Jemu też będą przeszkadzać śpiewy żałobne.
 
Wszystkie religie to jedno i to samo.



Teraz Islamiści robią taką "krucjatę". Wcześniej Katolicy. Później może Latający Makaron. Kto wie ?
 
@Tomasz Chmura
Osiedle zwykle jest własnością spółdzielni, a tą tworzą mieszkańcy. W duchu demokracji jest czuć się współwłaścicielem miejsca w którym się żyje. Oczywiście zagłuszanie procesji to zwykłe trollowanie w realu.


Dla mnie to jest jasne, że jak można zamknąć ulicę dla mnie kiedy biegnę w jakimś dużym biegu, to mają prawo po niej chodzić i śpiewać swoje smutne pieśni Księża z wiernymi. Choć mnie to irytuje i czasami mam ochotę zrobić ten numer co Keylock.

Nasz katolicyzm chyba bardzo by chciał być wojujący, tylko mu krzepy brakuje.
 
Polska nie jest państwem wyznaniowym i niech nie manifestują się z paradami. Kto chce niech sie modli w zaciszu i nie narzuca innym.
 
Ruff aż tak Ci się narzucają tą "paradą", która odbywa się raz w roku ? sam nie chodzę do kościoła od bardzo dawna ale w żaden sposób nie czuje "napastowany" przez praktykujących , jak to niektórzy próbują tutaj usilnie wmówić. może poza tym , że kilkanaście razy w roku nie mogę przez nich iść do pracy.
 
Ja wolę nie mieć żadnych religijnych procesji i żadnych parad osób z zaburzeniami psychicznymi.
 
Taaa, bo to jest możliwe i jak wiemy z historii świata istnieją takie azyle - NOT. Zejdź na ziemię Adib, żadasz nierealnego. Równie dobrze ja mógłbym sobie życzyć utopii.



Ciekawe co by Keylock zrobił w takiej sytuacji, która zdarz się praktycznie co tydzień w Anglii/Francji w pewnych rejonach przeludnionych Islamem.







article-2332998-1A0E49F8000005DC-517_634x754.jpg
 
Back
Top