Tanio skóry nie sprzedam

no nie ma chyba osoby ktora Joffrey'a by lubila jakkolwiek, smierc frajerowi!!!



tylko panowie bez spoilerow do gry, bo nie ogladalem jeszcze, czekam na caly sezon zeby polknac go w weekend. :-)
 
Tomasz - [strike]lykasz wszystko jak mlody pelikan[/strike], to jest jedynie akcja marketingowa. Od poczatku jak sie to pojawilo w sklepie jest niedostepne, a w ramach "przeprosin" jest rabat -15% :).
 
Tzn. Co łyknąłem? ;-) Podzieliłem się z Cohones mega śmieszną spersonalizowaną reklamą fejkiem, którą z jakichś względów mi na YouTube wyświetlają (i zapewne na innych stronach też będą). :-)
 
Dżofri jest gorszy w książce. W serialu mnie nawet cieszy jak dręczy Sanse-najgorsza postać tego serialu, nijaka do wyrzygania.
 
Na Sansę też nie mam patrzenia, Tyrion Ayra i Snow są dla mnie najciekawsi no i Khaleesi ale aktorsko imo wypada najsłabiej z wymienionej czwórki.
 
Powoli ciekawy robi się Jaimie. Bardzo interesujaca postacią w książce był Theon-aktorsko można poszaleć. Ale obawiam się ze ten watek zostanie okrojony.
 
Ja bardzo lubię Robba, Aryę (chciałbym mieć kiedyś taką córkę :-)), Tywina (wchuj momentów typu "like a BOSS") i Lady Olennę, Stannis też jest ciekawą postacią. Sansa i Snow są chyba najgorzej zagrani, Snow praktycznie cały czas wygląda, jakby nadal się zastanawiał, gdzie jest jego kasa z komunii, a Sansa to już w ogóle tempa rura.
 
Na początku nie przepadałem za Jaimiem, ale po jakimś czasie go nawet polubiłem, a ostatnio to zaczęło mi się go robić żal.
 
nie jestes nasza prawdziwa matka, nie mozesz nam rozkazywac. zreszta, jestes tylko ssj3.
 
970481_258806154257450_1828463097_n.jpg
 
http://www.hotmoney.pl/Aktor-z-reklamy-Old-Spice-Ludzie-mysla-ze-to-ja-jestem-koniem-a30707



Wywiad z gościem z reklamy Old Spice, całkiem spoko gościu ;).
 
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Rywal-Najmana-w-szpitalu,wid,15692171,wiadomosc.html



Przeciwnik Mistrza skontuzjował się ze strachu, (d)rżyjcie (ze śmiechu :-)) rywale Najmana.
 
jakis ziomek Popka chyba!!!



slyszalem, ze sam kruuul hipsterow kuhwa ma zaczac wlasnie cala serie programow o sterydach i uzytkowaniu. :DDD
 
nie nic z tych rzeczy :D wrzucilem jeden filmik z kanalu "Killbabykillfy" na youtube od kolesia ktory robi z siebie błazna przed kamerą i wstrzykuje koksy. W drugim poście coś o pistolecie, oba usuniete, nie wiem może ktoś za dużo alko spozyl, albo jakas pomylka po prostu...
 
Back
Top