Tanio skóry nie sprzedam

@Brasil nie poznałeś tego czubka Fred K był tu go pełno około pół roku temu . Pewnie redakcja nie chce tego wykolejeńca "promować" .Myślę ,że powinien być w zakładzie psychiatrycznym.
 
@Brasil nie poznałeś tego czubka Fred K był tu go pełno około pół roku temu . Pewnie redakcja nie chce tego wykolejeńca "promować" .Myślę ,że powinien być w zakładzie psychiatrycznym.




No tak, moze o to chodzi :D pamietam jak jakis filmik tu kiedys był, dlatego nawet dalem mu suba wtedy myslac ze bedzie czesciej zamieszczal filmy :D




Dla mnie ten gosciu to tania prodrobka Testa. Z ta roznica, ze Testo to klasa sama w sobie.


o tego chodzi :D ? https://www.youtube.com/user/Testonatorable czy coś innego? to jak dla mnie chujowe bo gosciu boi sie pokazac twarz i widac troluje po prostu malo to autentyczne dla mnie, a ten drugi to chyba naprawdę ma cos z glowa ;)
 
al-bundy.jpg
 
Smutne niestety. Przyznaje się bez bicia, że mam homofobiczny stosunek do gejów afiszujących się swoją orientacją.
 
Homofobia ? To chodzi o to, że gość z którym jest coś "nie tak" mówi, że to z Tobą jest coś "nie tak" ? tak ? :)
 
'afiszujących się swoją orientacją'... Wolność Tomku w swoim domku, ale nie chce pewnego dnia wracając z córką trafić na gościa ze sztucznym kutasem na głowie walczącym w imię tolerancji.
 
Homofobia - fobia, objawiająca się bardzo silnym lękiem przed gejami lub innymi transami zbliżonymi do nich wyglądem. :-)
 
Apropo gejów... wczoraj czy przedwczoraj w Francji został zawarty pierwszy związek małżeński dwóch panów.
 
Smutne jest to, że na ukończenie historycznego filmu "Historia Roja" nie ma pieniędzy bo m.in. Polski ? Instytut Sztuki Filmowej się wysrał a finansują gówna propagujące homoseksualnych dewiantów (leci tego ścierwa na planete pełno). Dla mnie dialog z takimi ludźmi się skończył.
 
niestety ale to jest bardzo smutne,może zamiast zajmować się pedałami to zajmą się ważniejszym rzeczami dla kraju?
 
Kurwa to nie było śmieszne, mam nadzieję że niedźwiadkowi nic się nie stało :(
 
Back
Top