Tanio skóry nie sprzedam

no dobra, trzeci raz widze te fote na cohones w ciagu ostatnich kilkunastu minut , czytajcie komentarze, nawet te powyżej :D
 
Ale przyznajcie ze śmieszne :D mam nadzieje ze redaktor Kowalik ma dystans do siebie, na razie "lubie to" klikaja ludzie od mirasa więc nie jest zle xD
 
Widzieliście co Miras wrzuca na fejsa?







1366793490sv5ur2600.jpg
 
Tak jest 3 komentarze nad tobą :) Tak Paweł ma dystans do siebie, sam się z tego śmiał. Dziwi mnie tylko że 50 letni facet ma czas na takie rzeczy :)
 
Mirek miał w tyle wpadek w "debacie" że aż trudno wybrać, za to temat nieszczęsej koszykówki będzie wałkowany do usranej śmierci jako podstawowy podstaw argument kontrataku.
 
Musiałem to uzyc :D.Ten kto to wymyślił jest gość :D



BTW widzieliście co Mirek za obrazek udostępnia?! z Kowalikiem..
 
Popieram Perfumiarza, te ataki, pomimo, że trener się o nie sam prosił, przestały być już śmieszne. Żarty na poziomie gimnazjalnym nie przystoją największemu polskiemu portalowi MMA. Poza tym bierzcie przykład z Pawła, który sam nie dając się spowokować Oknińskiemu, odnosi moralne zwycięstwo, dużo większe, niż gdyby dał się wciągnąć w dziecinną przepychankę słowną z cierpiącym na starcze malkontenctwo trenerem. Pozdrawiam.
 
Żarty na poziomie gimnazjalnym nie przystoją największemu polskiemu portalowi MMA


No tak tylko my akurat z panem Mirkiem nie chcemy mieć nic wspólnego, nie piszemy nic na jego temat, piszemy cały czas o jego galach, nie atakujemy go non stop tak jak on nas nie mogąc przeboleć że nie jest w stanie przekonać nikogo swoim "argumentami".
 
Defthomasie, ależ ja to świetnie rozumiem, ale sam się chyba zgodzisz z tym, że poświecanie takiej uwagi jednej osobie, to trochę takie karmienie trola. Trenerowi Oknińskiemu nie zależy w jakim świetle się go przedstawi, jemu chodzi głównie o rozgłos- i tylko o to. Najlepiej więc jest go ignorować. Poza tym boję się, że przez tę negatywną atmosferę wokół jego osoby, oberwie się przy okazji jego zawodnikom, choć na razie redakcja w tym względzie zachowuje się wzorowo, natomiast zwykli userzy już nie do końca. Pozdrawiam.
 
Żarty, żartami, ale rzucanie idiotami za udostępnianie całkiem zabawnej grafiki to przesada.


Trzeba zrozumieć gimnazjalistów. Za kilka lat tego samego raczej by już nie napisał.



Mnie już temat Mirka męczy. Wszystko już zostało o nim powiedziane i wrzucanie na niego nie ma sensu.
 
Pyrrus89



Ale my właśnie to robimy, ignorujemy go. Chyba że źle zrozumiałem 1 twoje posta gdzie mówiąc o portalu nie mówiłeś o redakcji tylko o użytkownikach
 
Back
Top