Tanio skóry nie sprzedam

Jeśli już lecisz w bikini, to tylko te:



7ef0c559422094c2fb69df99b894159e.jpg








a3738bd016f1be5ca722c4cd3ef561fb.jpg








81f3e7c63b3d7e43f3a06394d5ba77d7.jpg
 
ppvcl.gif




jakikurwanietoperekplff.jpg




Co do ChłopakówDW to jest to dokument bardzo smutny, nawet sam twórca to przyznał. Wezcie wyjebcie tego narratora z protekcjonalna ironia, wesola muzyczke i dramat jak się patrzy.
 
nie wiem czy mój link się załadował, mi się wyświetla jakiś biły ekran. Sory za śmietnik
www.liveleak.com/view?i=a88_1358352535
 
:-)



http://www.mmwarszawa.pl/437096/2013/1/15/w-warszawie-powstaje-piwnica-u-fritzla-wydaje-sie-wam-to-smieszne?category=news :-) i koment jakiegos goscia na ich stronie na facebooku "jak kiedyś się przeprowadzę do warszawy to spędzę w waszej piwnicy 24 lata bez wychodzenia. obiecuje" :-)
 
Brazil, urząd miasta wypowiedział umowę najmu lokalu w trybie natychmiastowym z uwagi na budzącą kontrowersje nazwę, więc ten niedoszły klient może sobie spędzić 24 lata w swojej piwnicy.
 
Ktoś skomantował to, że idąc tym tokiem myślenia powinno powstać przedszkole o nazwie "U mamy małej Madzi"
 
@Originator <- plakat fajny, Twój czy z sieci? Pomysł też oczywiście dobry, szkoda, że to ściema.
 
Ściema ściemą, ale Barnett czy A.Silva to nie ta liga. Mir już chyba też.
 
A kogo innego byś dał zamiast nich do 8-osobowego turnieju? Oczywiście biorąc pod uwagę scenariusz, że Cormier zbija do LHW w celu uniknięcia walki z Cainem. Mega bym się jarał takim turniejem, dlatego zawsze będzie brakowac takiego SF.
 
Back
Top