Tanio skóry nie sprzedam

Spoko, zmieniajac temat :-)
Sonnens twitter:
@sonnench: Heard a great rumor today...

@sonnench: A guy on the ROSTER is DUCKING FIGHTS until his contract expires!For legal reasons,I can't say his name, but it rhymes with JENTON QUACKSON!
Lubie Quintona, ale nie mam pojecia co on wyrabia.
 
Hahahahaha Sonnen jest kurwa przekozak :D







A Rampage... cóż przykro to stwierdzić ale z roku na rok coraz bardziej Atention Whore się z niego robi, a płacze przy tym na wszysto i o wszystko... Żal patrzeć co robi ze swoją karierą i w jaki sposób zwala winę na wszystko w około, poza sobą samym.
 
Wrzuta ma moc :D



method=get&s=joe-lauzon-12-30-12-23-29-59-111.jpg
 
Michal - Dziękuję za przyjaźń. Sukcesu z Twojej kariery. Dziękuję za oglądanie i wspieranie MMA. Mają wielki 2013!






To mi na tablicę na fejsie wkleiła pani Kim Winslow ta uwielbiana prezez nas sędzina:-)
 
Keylock, ten gif z Twojego podpisu jest tak epicki, że nie mogę się napatrzeć. Może mi ktoś wytłumaczyć jak się wstawia gif w podpisie. Będę wdzięczny.:-)
 
na tyn gifie od keylocka ti za chuj nie piotrafie zrozumiec czemu cygan trzyma ta lewa reke tak niskoo
 
Hehe. Sapp jeszcze siła jest. Co by było gdy startował tu, gdy walczył jeszcze w K-1, wtedy to miał siłe.



Ten mały co wygrał z Sakurabom, niezły kozak. Z Alim nie miał szans, bo miał za krótką ręke:-)
 
Back
Top