Tanio skóry nie sprzedam

The UFC refused to comment, but our sources are telling us the reason behind Goldberg • s no show is he • s stuck in Rehab for a pill addiction. Our source tells us Goldberg has an addiction to adderall.




150280_314257865352005_274413353_n.jpg
 
z FB Jamesa Thompsona:-)

Just been told Pudz posted this on Facebook

talk about a glass chin. You are a clown who I find highly amusing can't take your insults seriously.
-Mariusz Pudzianowski

... I don't get it, I don't mind the shit talking or the glass chin comments (event though he couldn't knock me out when I let him hit me in our first fight because I'm retarded)

Let me tell you something Pudz my empty headed friend who has a lower IQ than the atlas stones he lifts. You do the shit talking BEFORE the fight. Than we fight. Don't talk shit after not even coming to fight on the 16th a guy ehos NEVER put mma gloves on than having the show canceled. Are we fighting or not because it getting fucking boring now !!! The only thing thicker and deluded than Pudz are his fans who follow this mental midget, give me strength, Jesus

Pozwolilem sobie przetlumaczyc:

Wlasnie doniesiono mi,ze Pudz,wstawil to na FB: mowiac o szklanej szczece,jestes dla mnie bardzo zabawnym clownem.Nie moge brac twoich obelg na powaznie-Mariusz Pudzianowski



Nie kumam tego,nie mam nic przeciwko,trash talkowi albo kometarzom na temat szklanej szczeki( nawet pomimo tego,ze przeciez nie mogl mnie znokaltowac,kiedy pozwolilem mu poobijac mnie troszke w naszej pierwszej walce,bo ja poprostu jestem opozniony(umyslowo).

Cos ci powiem Pudz,moj pusto glowy kolego,ktory ma IQ nizsze od kamieni,ktore dzwiga( chodzi o te okragle kule ze strongmanow) ty popierdol sobie glupoty przed walka a nastepnie zawalczmy.Nie pieprz glupot po tym jak nawet nie zjawiles sie na walke 16-ego.Walczymy czy nie? bo to sie kurwa robi nudne.Jedyna rzecza grubsza i bardziej zwodzaca(sciemniajaca,wprowadzajaca w blad) niz Pudzian sa jego fani,ktorzy podazaja za tym mentalnym karlem,Jezu daj mi moc :)

przetlumaczone na predce,mysle,ze sens zachowalem.
 
jedna uwaga - no offence Bronson

Jedyna rzecza grubsza i bardziej zwodzaca(sciemniajaca,wprowadzajaca w blad) niz Pudzian sa jego fani,ktorzy podazaja za tym mentalnym karlem


powinno być: Jedyna rzecz głupsza i bardziej pełna urojeń niż Pudzian są fani, którzy popierają/wspierają tego mentalnego karła.
 
spoka i tak dobra robota! ;) ułatwiłeś zadanie niejednemu :)







żeby nie offtopować żarcik.



Gdy dziewczyna powiedziała mi, że będę ojcem, od razu zacząłem myśleć o imieniu. Wybrałem Carlos i osiedliłem się w Meksyku.
 
@ Doozy Luzik, to było z ironią, od razu tak jakoś mi się skojarzyła sytuacja z Diazem i Sonnenem. Tak jak napisałem wcześniej Ali przecież zasługuje na TS'a bardziej niż Nick czy Chael.
 
Jebaka chyba coś kiedyś rapsował, ale zrobiłe retirement, co kolwiek to oznacza :D
 
James sie już robi żałosny dla mnie. Podpisał kontrakt z SFL , było pięknie zawalczył dwie walki i miał wyjebane na KSW i Pudziana. Teraz kiedy SFL zniżyło loty i nie stawiają już tak mocno na obcokrajowców , DVD znów zaczyna swoje pierdolamento wszędzie gdzie się da. KSW podobnie jak Pudzian nie powinno wogóle reagować na te txty z fb.
 
Sorry @Boomster ale jak (psycho?)fan Aliego jestem wyczulony na dyskredytowanie go póki nie ma do tego wyraźnych przesłanek. Zapomniałem, że to skóra poza tym...:-)
 
Arlovski, nie wiem nie zdążyłem obejrzeć bo już usunięte przez użytkownika;p



ale ja tam nigdy nie będę się wstydził, że nagrywałem rap, to były piękne czasy, czasy młodości i było fajnie, i chuj:)
 
Jebaka, ale Twoje nuty nie były złe. ;d Czasami sobie tej przesłucham, bo fajna taka melancholijna:



https://www.youtube.com/watch?v=6cC0M2yDjPk
 
mi też się osobiście parę kawałków podoba i myślę, że nagrywałem na jakimś tam znośnym poziomie:)



ale i tak nikt nie przebije MC Czosnka!







 
Aż ciężko mi to pisać, bo jeszcze w piórka obrośniesz, ale przy tym Twoim kawałku to Czosnek i reszta jak ze składanki smerfnych hitów...
 
Back
Top