Tanio skóry nie sprzedam

To się ździwi, nie wejdzie do "klaty", bo zawody na macie.


Riposta dnia. :-)



Wydaje mi się, że kidyś było tyle samo przyjebów co teraz, tylko teraz mają idealne miejsce aby się ukazywać większemu gronu - internet.
 
dobry-łeb.jpg




Omg :D
 
prawa bardziej wytarta od walenia najmana w tube,



moze zostal kawalek naskorka i mozna najmana sklonowac :-)



http://allegro.pl/show_item.php?item=2843503179
 
Obejrzałem filmik Freda K to poprosto masakra ciężko przetrwać niespełna 5 minut. Moje całkiem poważne stwierdzenie Zawodnik w amatorskim bądz profes. MMA powinien przejść podstawowe badanie psychiatryczne. Przecież on jest mniej zrównoważony niż Datsik. Współczuje jego przeciwnikowi.
 
kompletnie nie rozumiem co on mowi i jaki ma "przekaz"



edit:



co on non stop powtarza jakies panyjany, kurna ..łot de fak ?
 
Fred K? hahaha, nie wiem czy to o tym kolesiu mówicie ale jak byłem 2 lata temu we wrocławiu to jakiś koleś w tramwaj wszedł i powiesił się butami na szynach tych do trzymania się i zaczał się chustać, zrobiłem mu nawet fotkę bo stałem z tyłu . Później chyba z kolegami obalał jakiegoś szampana czy wino (ale chyba szampana bo korkienm wystrzelili w sufit aż się wszyscy oglądali haha) a później zaczeli się drzeć coś w stylu "wiesz kto to fred ka? gdzie jest fred ka? tu jest!!. Potem ten na którego wołali własnie Fred K. podszedł do jakiegoś kolesia i zaczął pytać czy chce się z nim bić, koleś w końcu odpowiedział "tak" na co ten fred odwrócił się podsumowując go "to ty jesteś drań! zimny drań!" czy coś w tym stylu, pamiętam nieźle się ubawiłem i zapamiętałem tę ksywę, ale wątpię, zeby była to ta sama osoba o której tu mowa Tu fotka, o której mówiłem, na wszelki wypadek zamazuje twarz, jeśli to byłaby ta sama osoba.



dsc0147l1.jpg
 
Back
Top