Tanio skóry nie sprzedam

Śmiali się z młodego Kopytowskiego, że nie chciał w 3 rundzie walczyć, a co zrobił w tej walce Waluś? Po 1 min na zmęczonego nie wyglądał...
 
@Gambit to multikonto kaczki! Wrzuć coś nowego o Dżonsie.
lol.gif


Centralnie...
 
Kiedyś jak mieszkałem we Wrocku poznałem kilku wariatów, mieszkańców i stałych bywalców trójkąta bermudzkiego. Akurat za młodego w róznym towarzystwie się obracałem. Tam była mocna ekipa. Z tego co słyszałem to KASTA squad to nie tylko osoby wymieniowe wyżej w filmie, ale i reszta chłopaków dla których dla których wtedy hip hop był odskocznią od codzienności, od uzależnień. 10 lat szybko mineło ;-)
 
Dzisiaj na trójkącie z reguły już spokojniej jest. Aczkolwiek kilku wariatów na pewno jeszcze by się tam znalazło. Zła sława jednak pozostała do dziś.:-)
 
a tam gadacie, trojkat dzisiaj jest lajtowy. gorzej kozanow i czesci srodmiescia. na srodmiesciu mieszkalem kilka lat, mocne lby tam sie bujaja.
 
2000-2004 bardzo miło wspominam. Jeszcze wtedy w wielu miejscach widać było pozostałości po powodzi. Stare kamienice pamiętające 2 wojnę światową z odpryskami od kul w murach. Odniosłem wrażenie, że ówczesne życie we Wrocku było jakby spowolnione, ludzie nie śpieszyli się tak jak w Wawie. Na Trójkącie kompot to była codzienność. Nigdy nie interesowałem się Hip hopem, ale w pamięci cały czas mam opowiadania o starej ekipie KASTA SQUAD, która później została wypromowana przez między innymi Waldka. Kicek młodszy i starszy (hitman);-), kowal i inni ze starej gwardii z trójkąta bermudzkiego. Wrocław dobry klimat, dobre czasy, super wspomnienia.
 
Nie wcale nie jest lepszy, mało tego - jest kolejnym przyjebem, któremu widać marzy się internetowa sława a wypromować się chce przez debilizm. Ale zaraz... film ma 2 wyświetlenia, opublikowany kilka godzin temu, a Ty masz konto załozone przed chwilą. Fajne, że przyszedłeś się pochwalić swoim filmem :)
 
fakt jest mistrzem, ja ta gazete czasem kupowalem, tylko po to, zeby sie posmiac z tego kabaretu, ktory tam wypisuja
 
Back
Top