Tanio skóry nie sprzedam

Nie masz z czego się śmiać, bo sam nie jesteś lepszy! Powinieneś brać przykład z tamtego kolegi i zacznij może od omówienia walk z KSW21. Wygląda na to, że jesteście ulepieni z tej samej gliny.
 
No i zaczyna sie pojazd. Bo czegos nie wie, bo cos przekrecil, bo powiedzial pare glupot. I ch** ze sie jara tym sportem, ze ogladanie sprawia mu przyjemnosc. Nie, zgnoic typa, pochwalic sie jak to ja wiem lepiej. Tylko zastanowcie sie skad sie potem bierze 3 mln widzow dzieki ktorym KSW dysponuje dzis takim budzetem a nie innym.



Ps. gdyby ktos stwierdzil ze moja reakcja jest nieadekwatna do tego co zostalo napisane to uprzejmie informuje ze w moim mniemaniu tylko uprzedzam fakty i komentarze ktore sie pojawia (co wnioskuje chocby po reakcjach na fb)
 
No i zaczyna sie pojazd. Bo czegos nie wie, bo cos przekrecil, bo powiedzial pare glupot. I ch** ze sie jara tym sportem, ze ogladanie sprawia mu przyjemnosc. Nie, zgnoic typa, pochwalic sie jak to ja wiem lepiej. Tylko zastanowcie sie skad sie potem bierze 3 mln widzow dzieki ktorym KSW dysponuje dzis takim budzetem a nie innym.



Ps. gdyby ktos stwierdzil ze moja reakcja jest nieadekwatna do tego co zostalo napisane to uprzejmie informuje ze w moim mniemaniu tylko uprzedzam fakty i komentarze ktore sie pojawia (co wnioskuje chocby po reakcjach na fb)






+1



Dla mnie aż takich bzdur nie gadał. Oprócz kilku ewidentnych wpadek, to nic innego jak zwykła opinia casualowego fana :-). Takich też czasem warto posłuchać.
 
No ale mógłby sobie włączyć jakąś stronę z wynikami i przeczytać jak rozstrzygnęła się pierwsza walka. No ale po co. lepiej pierdolić głupoty :D
 
Racja. W Internecie jest plaga ludzi, którzy wypowiadają się na tematy, o których maja nikłe pojęcie. Ja o MMA zacząłem pisać w 2007 roku, od gali KSW 8, tyle że było to na tematycznym forum na Vortalu Budo. Publicznie po raz pierwszy napisałem na Cohones po 4 latach w sporcie. Natomiast teraz ludzie po kilku miesiącach od razu pakują się na YouTube i zaczynają gadać na tematy, które ledwo liznęli. Dlatego ja i Was rozumiem, czemu Was to irytuje. Jednak wyrobiłem sobie tę tolerancję, że raczej mi to nie przeszkadza, a niewiedza zawsze sama świadczy o człowieku, który swoje poglądy wypowiada publicznie.
 
Czas nie oszczędza Żelaznego Majka:



A9Owki5CQAA3m_x.jpg:large
 
Przestańcie wszędzie wrzucać to zdjęcie bo mam wrażenie, że połowa fanów MMA to pedofile.
WIEM że to GSP.

Co do blogera to bardziej mnie drażnił jego luntkowaty sposób mówienia niż to, że gadał nie do końca do rzeczy :-)
 
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fj2NPRhbY3c







nie wiem czy bylo, ale dobre to wrzucam :P
 
http://www.mmafighting.com/2012/12/4/3722150/morning-report-steven-seagal-accepts-no-rules-fight-against-randy-couture-no-witnesses



:-):-)
 
Back
Top