Tanio skóry nie sprzedam

W Brazylii jeszcze są jakieś nie-czarne pasy poza Cyganem, który woli mieć 30 dan w boksie?


Uwielbiam brazylijski dialekt angielskiego :-)
 
W Brazylii jeszcze są jakieś nie-czarne pasy poza Cyganem, który woli mieć 30 dan w boksie?






Z ciekawostek w Brazylii w autobusach miejskich na telewizorach lecą instruktażówki BJJ m.in. z Braćmi Miyao :)
 
20121201161019.jpeg








Ostatnio tankowałem na stacji benzynowej i była ustawiona kolejka samochodów do dystrybutora tak po 3 auta do każdego ze stanowisk.



Ja byłem ostatni, jednak miejsce się zwolniło, więc podjechałem pod jeden z dystrybutorów i zacząłem tankować. W międzyczasie na stacje wjechała kobieta w Mini Cooperze, stanęła za autami zaparkowanymi przy krawężniku, myśląc iż jest to kolejka do tankowania, i tak stała jak osioł. Po ok 30 sekundach zaczęła trąbić na (puste!) auta przed sobą, aż w końcu zdała sobie sprawę, że zatrzymała się na miejscu parkingowym, a nie w kolejce do dystrybutora...
 
Najlepsze są kobity co podjeżdżają od złej strony i próbują przeciągnąć węża na drugą stronę :-)
 
Na sh, zachwyt nad głową Iro :)



mr-mackey-picture.jpg
alien.jpg
tumblr_m4eyj2M3Jp1qb8p4bo1_1280.jpg




Zabawne jest to jak obcokrajowcy nas postrzegają, nie chodzi mi o głowe Iro, ale tak ogółnie.
 
taa, w trakcie braw troche sie pochwalil, ze mial oferte stamtad, ale tutaj pieniadze lepsze. ;)
 
Borek w NBC to co najwyżej mógł by dbać o czystość stołów dla tamtejszych amerykańskich "Durczoków"
 
Tak "glownym tematem" ... siwiec tez pewnie jest glownym? Wkurwia mnie, takie wyolbrzymianie.



Lepiej pisac smuty o Mamedzie na 20 stron.
 
@lutek147



Dziwisz się? Gala była świetna, walki również. A że KSW trzeba hejtować za to,że są KSW, więc dojebali się Borka na ich gali.
 
Burek niech sie chlopaczyna wezmie za angielski bo wstyd:-)



edit: Hubi tam sie dojebali,posmiac sie kazdy lubi,troche luzu a nie spieci coponiektorzy jak baranie jajca.Rozumiem,ze kac:-)



edit 2":A że KSW trzeba hejtować za to,że są KSW, więc dojebali się Borka na ich gali" mi to sie zawsze wydawalo,ze Burek robi w Polsacie a nie w KSW"
 
Dyskusja na temat Broka sięga kilku stron, może nawet do 10. Ciężko to nazwać tematem pobocznym, tak jak i wyolbrzymieniem.

Wkurwia mnie, takie wyolbrzymianie.




Może gdybym napisał "jednym z głównych" to byś zrozumiał i zaoszczędził sobie nerwów na takie pierdoły, bo widzę, że Cię to strasznie ruszyło. Mój błąd- szkoda Twoich nerwów-, ale nie jestem w stanie już edytować.




Lepiej pisac smuty o Mamedzie na 20 stron.


Nie. Na tą chwilę jest to równie wartościowe jak temat Borka.
 
Back
Top