Tanio skóry nie sprzedam

Klątwa Jamesa Irvina wg. Cagepotato.com:
CagePotato-james-irvin-infographic-final.jpg
 
Gdyby to pokazali na onecie to pewnie zobaczylibyśmy komentarze, że Mamed duzo szybciej pokonal Irvina niz Anderson, dlatego pewnie i z Andersonem by wygrał.:-)
 
Kulisy na temat Burneiki w MMA oraz Konowalski opowiada jak Kawul kontaktował się z nimi w sprawie walki na KSW :-)
 
43e4a8af6a98d0564c790f60b47252ab6ede9de5_365x255




Archiwalne zdjecie z czasow gdy u boku byla piekna Edyta a UFC bylo jeszcze najwieksza organizacja MMA na swiecie.
 
okninski mowil ze Burneika trenowal u Couture bo uderzal jak Randy :D haha



a czy trenowal u Drysdale'a to nie wiem bo ten gosc z Radio Koksu mowi o jednym treningu.
 
haha Kawulski skontaktował się z Burneiką 1 dzień po zatrzymaniu Cholewy, a Martin przecież mówił, że nie podbierają sobie zawodników.:-)
 
Hahaha ładnie poleciało. Ciekawe który się pomylił, czy Werdum miał kopać middle czy tamten nie podniósł tarczy? I może jest filmik do tego?
 
Chłopacy a kim właściwie jest ten Konowalski? Jest po prostu kumplem Hardkorowego? Czy jakiś jego menedżer czy inny wariat?
 
Sobote chyba posrało, nigdy nie twierdziłem, że robi dobrą muzę, ale pare kawałków miał fajnych, a to to jest totalna żenada.
 
http://www.filmtok.pl/Twardziele-Hollywoodu-7-rzeczy-ktorych-nie-wiedziales-o-Stevenie-Seagalu-TOP-a34765
 
Kawul w koszulce za 20 dolarów ;o na allegro po 60 zł wiem bo milion lat temu kupiłem taką ;d
 
Back
Top