Tanio skóry nie sprzedam

Nie zle zorganizowane tylko debile wscieklizny dostaja. Jak ogladam takie rzeczy i sobie mysle, ze ten motloch wladze wybiera razem ze mna to czasami zaczynam tracic wiare w demokracje. :D


Edit: Wytrzymałem do 35 sekundy. :D
 
Dobrze, że nie wrzuciłeś tego do działu Muzyka bo ban z miejsca;>
 
315590_10150477500719466_612895070_n.jpg
 
W pierwszym gifie bez kitu widać, że to mógłby być jakiś mistrz Shaolin, zmierzenie wzrokiem, przez chinola pierwsza klasa :-) A i usmiech coach'unia od ucha do ucha na drugim mega :-)
 
Jestem ciekaw, co chiński przewodnik powiedział do ,,mistrza Szaolin" na skuterze. Może:



"Wybacz Mistrzu temu Łysemu Neandertalczykowi, on nietutejszy i nie wie co czyni :D"



Swoją drogą czy tak ciężko zrozumieć, ze po drugiej stronie kuli ziemskiej ludzie mogą mieć inne obyczaje i kulturę i tam trąbienie na ulicy to rzecz częsciej spotykana niż w Polscę usłyszenie słowa ,,kur**":D
 
ten koles na skuterze wyjpolby rewolwer i mialby w dupie rzeczywistosc. z tamtymi pojebami trza miec dystansa.
 
Wolę scenę walki Tygrys vs Eddy w Kaliber 200 volt! :-)



Edit: Co oni w tej Brazylii wszyscy wąsy zapuszczają? Figo Fagot będą u nich robić trasę koncertową?
 
Byłem raz na koncercie Braci FF i było mega. Ostatnio znowu byli w moim mieście, ale nie miałem z kim iść (wszyscy, którzy w wakacje zapowiadali, że TRZEBA KONIECZNIE NIECH TYLKO PRZYJADĄ) to nagle mieli wymówki typu "muszę się uczyć" "nie mam kasy" więc chuj bombki strzelił. Cóż, pewnie jeszcze kiedyś będzie okazja ;)
 
W stanach na święto dzięczynienia robi się tylko placki z dyni. Tomasz trzeba poprosić kogoś żeby upiekł ;) ja juz to zrobiłem :D







@Edit Dla zainteresowanych przepisem na pumpin pie



http://www.pinezka.pl/kuchennymi-drzwiami-arch/1615-american-pie
 
Back
Top