Tanio skóry nie sprzedam

Teraz pytanie... Aktualne są te zdjęcia, czy nie? Zdjęcia z FB "Pudzian.pl"


589_503051799716795_1712108394_n.jpg




29368_503051619716813_1581320862_n.jpg
 
Of course, z mojej strony było to pytanie retoryczne ;)


W przyszłości liczę na zdjęcia Pudzianowskiego z treningów, aniżeli to, co widzimy powyżej.
 
Teraz trochę Niko Puhhaki, bardzo lubianego przez polską publiczność :-)



Raz: nowe tatuaże :-) + Wąsy? - Nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym trendem



Y4lII.jpg








Dwa: Muzyka na wejście. Po prostu ... :-) Zobaczcie sami :-)







Trzy: Gif roku :-)



PRqO3.gif
 
pumpkin pie jest niezly, ale nie moze sie rownac z apple pie tudziez nasza rodzima szarlotka :) w smaku lekko nijaki, nadzienie takie mialkie, chyba ze doprawiony na ostro/orientalnie, ale bez zachwytow. ( jadlem kilka roznych wiec moge usrednic :D )
 
Będzie za rok przerabiał 3 na 4 żeby być modny. Gorzej jak zostanie zmieniona również czcionka napisu nowej odsłony gry.
 
Nie wiem, czym wy się podniecacie. Po pierwsze to wygląda na rękę dziecka, a po drugie tattoo jest zrobione długopisem.
 
Tez tak myslalem, bo moja wiara w gatunek ludzki jest ogromna. Jednak to co za nim lezy po lewej stronie przypomina maszynke do tatuazu do tego plyn do odkazania i 2 buteleczki atramentu.
 
Dla mnie to jest oczywisty fake mimo tego całego sprzętu, który leży na stoliku. :] Jak zobacze filmik z relacją z tworzenia tego arcydzieła to uwierzę.
 
Też mi to na fake'a wygląda. Gdyby zdjęcie było robione na świeżo, co sugeruje sprzęt na drugim planie, to miałby lekkie zaczerwienienie naokoło tatuażu.
 
http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4002916240,title,Pogudz-gora-na-gali-Maxxx-Fight,video.html
Bljxc.gif
 
Meru piękny gif :D Najman jak szmaciana lalka, to chyba z walki z wawrzykiem? Ale myślę że Kowalczyk go przejedzie siłą jak pudzian.



@edit Meru czy na tej gali było 20 osób? Czy to tylko złudzenie.
 
Back
Top