Tanio skóry nie sprzedam

Najman, Sikoński, Bazelak. Trójca święta największych szkodników w polskim MMA :(
 
Nigdy nie byłem na profilu FB Sikońskiego, to porównanie w formie obrazka też nie ja zrobiłem, ja je tu tylko wrzuciłem ;)
 
[strike]Bazelak może wrócić do KSW, szansa jest tylko jedna i jedyna, do tego nawet logiczna. Kamil Bazelak vs Jacek Wiśniewski na KSW w spodku. Obaj po przegranych z Walusiem, obaj średnio to przegrali w praktyce ale na papierze jest jak jest. Poziom sportowy może niski ale logiczne starcie oraz ściagające część fanów do spodka.[/strike]



EDIT: Ku*wa, nie pomyślałem...:-)
 
Bazelak zasłużył na honorowego trolla cohones, Kamilu odezwij się bo musze się pośmiać. Ile on wazył w tej walce z tym 50 kg ministrantem z kenii? Dodam że chyba stołuje się w McDonald bo ma brzuch jak mój boiler w kotłowni.
 
Co do Wiśni i Bazelaka to z tego co pamiętam to obaj mają po jeszcze jednej walce w kontrakcie z KSW. A kogo mogą im dać za przeciwnika? No kogo? Nikogo. Od kiedy nie ma Najmana to nie mają nikogo z tej półki. To że ich ze sobą zestawią wydaje się być przesądzone. Pytanie tylko kiedy?
 




Łapcie gifa



saa.gif
 
http://kwejk.pl/obrazek/1493290







Ile macie w tej gierce punktów? Większosć niestety jest z okolic śląska, ja miałem 64518.
 
Masakra, najpierw w ogóle 27K, a potem 42 ale raz jak doje*ałem to było 585KM różnicy...i niby mature z geografii zdawałem.
 
Back
Top