Tanio skóry nie sprzedam

Ile ten kolo ważył? 70kg?

Kamil Bazelak (126.3 kg) vs. Andreas Urlich (TBA) - pewnie z jakieś 90 ważył max

najgorsze ,ze Bazelak znów zaczał sobie wyszczekiwać walkę na KSW pisząc pod różnymi nickami np. na boxing news

poniższe perełki:
#1 AdamNieclinski 2012-10-27 22:58

Tylko Kamil Bazelak może uzdrowić chorą sytiację na polskiej scenie mma. Dziś pokazał na co go stać, udowodnił że wpadka z Walusiem to był tylko wypadek przy pracy. Myślę że jak dojdzie do rewanżu to Bazelak zmiecie Walusia w 30 sekund. Mam nadzieję że zobaczymy go na KSW 22.


#1 Wojtas nowy 2012-10-27 17:33


Uwazam Bazelaka za nieslusznie pomijanego przy wiekszych galach i niedocenianego sportowca. Wiem, ze ma dobra stojke, cwiczyl karate, boks i nawet muay thai, licze na jego efektywne zwyciestwo.





#9 AdamNieclinski 2012-10-27 23:04


Cytuję Wojtas nowy:

Uwazam Bazelaka za nieslusznie pomijanego przy wiekszych galach i niedocenianego sportowca. Wiem, ze ma dobra stojke, cwiczyl karate, boks i nawet muay thai, licze na jego efektywne zwyciestwo.
Myślę że po tej walce się to zmieni i zobaczymy Kamila na kolejnych galach KSW bo jest naprawdę dobrym fighterem. PS: efektowne a nie efektywnie, efektywnie to Bazelak trenuje i później odnosi zwycięstwa, a efektownie to pokonuje rywali na ringu
smile.gif
Taka mała literówka a dużo zmienia!!
 
@Wujek



Wierze,poszkodowanemu zolnierzowi bo wiem,ze psiarnia zawsze probuje kozaczyc,szczegolnie jak zobaczy mlodego lysego za kierownica.Jezdze po miescie i widze co te gamonie tworza.Jestem w miare mlody:) wlosow hm... nie zawiele,ze tak to ujme i nie raz mialem taka sytuacje,"przykozaczonych kozakow"co to sie za duzo filmow naogladali a rzecznik jak to rzecdznik od tego jest zeby pozniej odkrecac sprawy.Parodia z ta nasza tzw"policja".



EDIT: i jak zwykle z igly widly
 
Bronson --- nie tylko psiarnia próbuje kozaczyć, bo gdyby wielcy rycerze JP, też nie kozaczyli to nie byłoby takich kwiatków :)



Ciekawi mnie, jak wszyscy co tak hejtują policję, czy byliby tacy odważni jakby ich nie było
 
@Mojso



Masz rację że zdaża się by policja była prowokowana tym tak zwanym kozactwem ale przeważnie to im uderza władza do głowy i myślą że są ponad wszystkim i mogą traktować zwykłych obywateli z góry
 
@Mojso ja poprostu nie mam za co ich lubic,kumasz?? Nie nazwalbym tego hejtowaniem,za duzo mialem roznych "sytuacji"zeby ich szanowac.Nie jestem jakims rycerzem JP za stary juz chyba na to jestem.Poprostu wychowalem sie na blokowisku to starczy...



edit:Dokladnie Yoza!
 
Bronson -- no ja też wychowałem się na blokowisku, ale jakoś nigdy mi nic nie zrobili. Czasami na takich blokowiskach ( nie pije do Ciebie) koledzy starsi naopowiadali że policja to chuje bo spisali ich za picie piwa, także wiesz jak to jest :)
 
picie piwa--->powazne zarzuty,za to mozesz isc siedziec i aj wcale nie zartuje,znam takich.



EDIT:prawdopodobnie nie o to mi chodzi ale w takich sytuacjach glupiego spisywania,mialy miejsce dziwne prowokacje tzw strozow prawa ale dosyc juz moze na ten temat...
 
Bronsonowi chyba nie chodzi o samo spisywanie za przewinienia a o to w jaki sposób jest to często robione
 
Ale to przecież wszędzie są tacy ludzie. I w sklepie, w kiosku, w busie wszędzie znajdziesz i chujów i normalnych ludzi, ale oczywiście fajnie ponarzekać na psów, bo na sprzedawczynie nikt jakoś nie bluźni :)
 
Tak tak i jeszcze wszystko wina Tuska.


No a nie? :D Tzn. po części tak. To już nie tylko moje zdanie, że odkąd PO przejęło stery, kraj coraz bardziej przypomina policyjne państwo. Co do tego, że polski policjant w mundurze czuje się jak heros, który może wszystko - to juz inna kwestia. W każdym razie, niechęć do policji nie pojawiła się znikąd.
 
Policja jest od gnebienia spoleczenstwa,w dzisiejszych czasach.Ma za zadanie doic obywateli z kasy,Rostowski zalozyl,ze wplywy,do budzetu z mandatow i grzywien maja wyniesc 20mld,takze wiecie,wytyczne,z gory sa...
 
Z tym że psy są od gnębienia społeczeństwa to naprawde pojchałeś po bandzie..... I to jest właśnie myślenie rycerzy JP mimo, że mówisz że jesteś ze stary na takie porównania







Edit: a zresztą skoro sam zauważyłeś, że wytyczne są " z góry" to logicznie myśląc nie ich wina chyba co?
 
no i się nie dziwie, że jest polecenie od góry żeby bardziej pałą napierdalać. Zobaczcie co się dzieje 11listopada. To jest święto niepodległości ? To jest pretekst do głoszenia jakichś swoich najczęściej pojebanych skrajnie haseł i rozpierdalania wszystkiego dookoła. Każdy jest oburzony tym filmikiem gdzie policjant kopie gościa po spryskaniu go gazem. A jakoś nikt z tych oburzonych nie ma pretensji jak gość leci z pięściami na kordon policji.



Powiem tak, nie można uogólniać bo wszędzie są krzywe jednostki. Np pamiętam jak policjanci zawineli małżeństwo spacerujące po parku a później ich skatowali na komendzie (na tvn24 byl kiedys o tym reportaz.) A później się zasłaniali jakimś głupim tłumaczeniem rzecznika.



Suma sumarum wolę jak w naszym kraju rzeczywiście jest pilnowany porządek niż taki gdzie ludzie boją się przejść w nocy przez miasto.
 
Nie wiem ale im jestem starszy tym mniej Mi te psy przeszkadzają. W gimnazjum czy liceum tagowałem HWDP tu i ówdzie ale wynikało to z notorycznego spisywania Mnie np. na własnym podwórku, kazali Mi się też nie grupować gdy stałem z kolegą...poza tym to było modne, a teraz natomiast jak na to patrzę z perspektywy to we wszystkich sytuacjach w których interweniowali to wymagało to tego i nie było nieuzasadnione poza tym durnym spisywaniem i wlepianiem mandatów za picie w miejscach mocno niepublicznych ale oni za takie miejsce uważają każde poza prywatnymi mieszkaniami i lokalami z koncesją.
 
Nie mówie, że jesteś rycerzem, ale właśnie tak większość tłumaczy swą "nienawiść" bo ich spisali :D







Edit: i często jest tak, że Ci co hejtują to jak coś się dzieje, co wymaga interwencji to pierwsi wykręcają 997 :D
 
wiadomo...:-) ja to np od razu dzwonie,zeby przyjechali mi mandat wjebac,za oddychanie:-)



Edit:Wujek G pewnie na patrolu:-) chlopaki wesza:-)
 
Ja firmy w wielu przypadkach zawsze bronić będę, ale strzelanie do obywatela bo mógł być złodziejem samochodów? W tym przypadku nie mam zamiariu bronić głupoty funkcjonariuszy. A rzecznik próbuje zamieśc wszystko pod dywan.
 
Bronson -- i widzisz, taka z Tobą dyskusja jak z chłopakiem z pod trzepaka,co się nasłuchał Firmy i koledzy starsi naopowiadali, że policja to beee, bo spisali jak stali wieczorem, jak walisz takie idiotyczne argumenty
 
No wlasnie bo byl mlody,lysy,czy tam krotko sciety,przeciez to chore ale tak wlasnie jest.



@Mojso nie badz taki powazny dzieciaczku,slabe masz poczucie humoru
 
Spisali mnie w życiu już chyba z 50 razy i nadal nie widzę w tym niczego strasznego. Jak zachowujesz się jak człowiek, to to jest formalność przyjemniejsza niż te w urzędach.
 
Back
Top