Tanio skóry nie sprzedam

Mayhema juz do końca pojebało? Pewnie napina się dla promocji filmu ale to już lekka przesada ;P
 
Co do tego skoku to rekord nadal pozostaję do kolesia, który zrobił to na lajcie jakieś 50 lat temu. W TV mówli, że próbowano go pobić, ale bez powodzenia, czyli co, kilku śmiałków rozbryzgło się na chodnikach?
 
No ja cos tam slyszalem,ze potrzebuja nowego balonu,chodzi o ta powloke ,ktora wypelniaja mieszanka gazow(?).Ponoc jak juz raz sie zacznie napaleniac go gazem to jest jednorazowego uzytku.Czyli nawet jak sie nie oderwie od podloza to drugi raz uzyc go sie nie da,czy cos tam w tym sensie. edit: mam nadzieje,ze byli przygotowani na taka ewentualnosc i maja kilka tych"powlok"
 
487918_354024771354169_1076069413_n.jpg
 
Jakby Mamed podpisal kontrakt w UFC to czy moglby dalej wystepowac w M jak Milosc ? Czy klauzule dotyczace wizerunku by mu zabronily ? Bo jesli by nie mogl to wiele wyjasnia dlaczego wybral Strikeforce. ;o
 
No Werdum ładnie śmiga po hiszpańsku :)

Co do tego skoku to rekord nadal pozostaję do kolesia, który zrobił to na lajcie jakieś 50 lat temu. W TV mówli, że próbowano go pobić, ale bez powodzenia, czyli co, kilku śmiałków rozbryzgło się na chodnikach?


Joe Kittinger - dzisiaj siedział w "centrum dowodzenia", non stop będzie miał bezpośredni kontakt z austriakiem podczas skoku.



Co do niebezpieczeństwa, z tego co się interesowałem, ryzyko polega na tym, że jeśli gość wpadnie w ruch wirowy, podczas przekraczania bariery dzwięku, to go - najprościej mówiąc - rozerwie od środka.
 
tez czytalem o tym ruchu wirowym, tak samo jakby nie mial odpowiedniego stroju to by mu sie zagotowaly plyny ustrojowe
 
Mroczek się musi zgodzić...ja pier*ole co to ma w ogóle być z tym serialem, jajury jakieś...
 
Kazdy orze jak moze, myslalem ze mamed nie musi na festynach Sie pokazywac i w m jak milosc... Sf upada to moze tvp Nadrobi
Braki w hajsie na koncie Chalidowa
 
Podobno na niższych warstwach atmosfery tak zaczął wirować,że stracił przytomność:) A przed skokiem w kimbinezonie nastąiła jakaś dekompresja do której się nie przyznał bo odwołali by skok :)
 
Yagiel: rozszczelnił mu sie kombinezon na lewej ręce, która po wylądowaniu tak spuchła ze miała objętość 3 x taka jak normalnie :P Gosc z jajami ze stali :)
 
Back
Top