Tanio skóry nie sprzedam

nie wiem czy Diazom tak juz odbierdala (standardowo faker musial byc.. a jak) czy to już dla celów marketingowych prowokują wszystko co się rusza - jakby nie mówiac i zachowanie to zarazem ich znak rozpoznawczy no i faker :P
 
No oni się poprostu w ten sposób nastawiają do walki. Dla nich walka = wojna - inaczej nie byliby w stanie się bić. Po walce mają wielki szacunek do rywali (BJ Penn/Cerrone), ale momentami te ich akcje to już lekka przesada.
 
Renato też ma gadane! skąd wiecie czy to nie właśnie on go sprowokował (widać po minie na początku że też chciał przycwaniakować)? na filmiku tego nie widać więc najlepiej od razu dojebać się do tego który już ma wyrobioną opinię bad boya ;)
 
Widocznie Diaz nie zrozumiał że Renato to fikcyjna postać i odebrał jego kozaczenie jako wyzwanie a nie jako odgrywanie roli.
 
Gdzieś czytałem że to była ustawiona akcja. W ogóle doszło do niej chyba z 2 miesiące temu, teraz ktoś wrzucił po prostu film z innej kamery
 
pobłądziłem w internecie i wylądowałem na stronie se a tam oczywiscie madzia z sosnowca. to sobie klikam w temat, zeby jakas bzdure przy piątku przeczytać i zobaczyłem najlepsze zdjęcie ever z zasłoniętymi oczami osoby podejrzaniej o coś







udusila_madzie_i_roztrzaskala_jej_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Pyta naświetla jedynie głupote ludzką zarówno skrajnej lewicy (ostatni filmik nt. polityki genderowej) jak i skrajnej prawicy ("Obudź się Polsko"), ale nie tylko. Fakt, że robią to aby sie pośmiać, ale przy okazji może cos do kogoś dotrze.
 
Kaczka polecam ci komiksy Demlanda, ryją banię aż miło - zwłaszcza seria "Duże ilości psów naraz". FIlmiki też są niezłe, mnie rozjebał o padach do konsoli ostatnio.
 
Zgadzam się z przedmówcą. Filmiki dema niszczą, a odcinek o padach jest mistrzostwem świata. Żeby nie być gołosłownym:
 
Mam wrażenie, że nie chodzi o samą poprawność teorii, a o sposób w jaki została zaprezentowana ;)
 
Chyba nawet sam to kiedyś wrzucałem. Dla mnie pad od Playstation jest bardzo ergonomiczny, nie mam problemów z trafianiem w "guziki" i łapy nie bolą nawet po kilku godzinach intensywnego grania. Druga sprawa, że filmiki Dema należy traktować z przymrużeniem oka, są typową satyrą. Koleś każe nam rzucać studia, olać higienę, itp. ;]
 
Jeśli faktycznie powtórzyłem wrzutkę to sorry, chciałem tylko nawiązać do tematu :) Zgadzam się co do podejścia do tych klipów.
 
On sam pewnie sie nie zgadza z wieloma swoimi teoriami, po prostu robi sobie jaja :-)
 
Back
Top