Tanio skóry nie sprzedam

def, ten plakat z najmanem na poprzedniej stronie to oficjalny czy ty go zmajstrowałeś dla jaj ?



jeśli oficjalny to: ja pierdole :-), a jeśli ty jestes autorem to: gratuluje weny twórczej i obsługi painta, że ci się chciało :-)
 
Oficjalny. Choć ja również twierdzę, że albo Najman, albo ktoś inny robi sobie bekę z większości portali branżowych, które umieściły ten plakat na stronie głównej.
 
To jakaś porażka kompletna. Jedyny plus tego wszystkiego jest taki, iż ta inscenizacja "walki" odbędzie się heen heen daleko od nas, łatwiej będzie się wyprzeć go jako rodaka :D



Pewnie było gdzieś na początku skóry, ale czasami wracam do tego filmiku :)



 
Coś mi się forum pieprzy, więc nie wiem czy bylo, ale dobra poezja :D Straż Porządkowa Pis zmiażdżyła system hahahaha
 
ultimate_fried_chicken.jpg
 
Piorą mózgi ludzie dzieciakom od najmłodszych lat, a potem nie dziwne, że ten kraj wygląda jak wygląda.
 
wiem ze to bylo ale rozpierdala mnei to, wczesniej o pycie.pl nie slyszalem, a ten filmik mnie rozłożyl na łopatki :-):-)



 
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/280488_10152120556494041_706350103_o.jpg - z naszego fan pejdża na facebooku. LUBIĘ TO!
 
Kierva ludzie sobie jaja robią i każdy ma gule. PiS to takie same szmaty jak PO. Każdy wypina swoje otworki żeby tylko dostać władze w zamian.
A pytka się śmieje z KAŻDEGO, a że właśnie był marsz wyTrwamu no to sobie zrobili materiał.



Poza tym - hej przeciez nie było 300 tyś ludzi w wawie wtedy, jak podają niemieckie media. Tylko było 25-50 jak to mówi wyborcza.

Każdy kurwa swięty w tym kraju.

KOLEŚ z Świętokrzyskiego - ciutez podpity... ;)
 
@eliano55: rozumiem, ze stałeś tam z kalkulatorem i wszystkich policzyłeś?



Sorry, ale nakręcanie beki z ludzi starszych, którzy nierzadko cierpieli, by ten kraj był w miarę wolny, to najzwyklejsze kurestwo.Zresztą, to nawet śmieszne nie jest (no chyba, że ma się siano zamiast mózgu).
 
https://www.facebook.com/MMARocks/posts/405161836218115 - jakby któryś użytkownik (a najlepiej FrostBite) wyjaśnił Damianowi o co chodzi, to byłbym wdzięczny:-D
 
MR_Crowley
DYSTANSA MIEJ CYCU!
Jeżeli Ci ludzie podeszli by z równie wielką szyderą do pytki.pl to wszyscy mieliby uśmiech an buźce i każdy pozytywnie poszedłby w swoją stronę. A jak ktoś nie zna odpowiedzi na pytanie co to multipleks - no to przepraszam, ale są na proteście w celu wprowadzeniu multipleksu zw. z korporacją medialną radia marysia.
Jeżeli ktoś nie ogarnia to hej, jest to zabawne. Tak samo jak się smiejemy z białych amerykańskich śmieci za to że są debilami.
Tacy sami ludzi, rodzą się, żyją , grzeszą, czynią dobro, umierają.

Ale to że ktoś jest starszy nie czyni go świętą krową. Tak samo jak powinniśmy być krytyczni wobec wszystkich, przede wszystkim władzy.
A i nasz kraj jest równie wolny jak to że UE to nie jest twór ZSRRo podobny. ;)

EDIT

LICZBY - to w sumie media zagraniczne podały a GW ze ino 25 tyś. Te 25 to liczba śmiesznie nieprawdziwa, każdy kto oglądał TV widział ile tego było, cholernie dużo.
 
Back
Top