Tanio skóry nie sprzedam

2c3f829ce9009b3cc83acfc620c628d7.jpg
 
Tak odnośnie tej Pani, która miała kilka operacji plastycznych i się nią cały kraj zachwyca:



9867f3f80cd34723bb016e4.jpg




Naturalna była o wiele ładniejsza. Po botoksach tak jak pisaliśmy, co trzecia lepsza w tramwaju :-)
 
średniaczek z niej był, gdyby nie napompowane usta, które wygladają tragicznie to jest zajebista po 'przeróbkach'
 
Przejrzałem jej inne fotki i to w sumie ten sam średniak dalej, tylko ryj nieco odchudzony... no i piętno wieku 30 lat albo potrójnego naciągania skóry też wychodzi i to widać. Jednak nic specjalnego.



natalia_siwiec_640x360_crop_rozmiar-niestandardowy.jpg
 
Jak McCline jest przygotowany, to absolutne należy do zaplecza pierwszej piątki, ósemki czy dziesiątki. Jeżeli miałby być kolejny taki krok, to już chyba tylko bracia Kliczko, bo po drodze nikogo takiego tak naprawdę nie ma."


wasyl
 
Wasilewski to twarz polskiego boksu budowanego na zakłamaniu, cwaniactwie i robieniu w chuja kibiców. Co za bezczelny człowiek.
 
Tak odnośnie tej Pani, która miała kilka operacji plastycznych i się nią cały kraj zachwyca:
Lepsza przed. Inna sprawa, że ta pani to urodzona biznesłumen. Chociaż jedna polska "rzecz" może odnotować zwycięstwo - kilka kafli na operacje, kilkadziesiąt z sesji zdjęciowych dla pisemek dla pustych kobit.


Z cyklu "Życie..."
528340_10151908225500022_175646286_n.jpg
 
Nie wiem czemu, ale jak ogladalem pokazowke Seagala to mialem skojarzenie z tym video ponizej. Jakby brazol go raz sieknal to chyba by go zabil.







 
Szukam krótkiego klipu z Nickiem Diazem, który szedl przez ulice, a jakis nerd na jego widok zciszył radio. Wiem, że to był jakiś montaż z jakiegos filmu. Wie, ktoś może czy jest to jeszcze na yt?
 
Back
Top