Tanio skóry nie sprzedam

1712940760117.png
 
Najlepsze jest powiedzenie że stary chłop nigdy nie będzie tak stary jak stara baba i dużo w tym prawdy bo młode nakładają na morde te tapety a to kupa chemii która szkodzi skórze, już nie gadam nawet o tych botoksach, warach obciągarach itd. przez to laska 30 lat wygląda jak zmęczona życiem 50 podczas gdy facet który wyciera pysk tym ręcznikiem którym wcześniej wycierał jajca i raz na jakiś czas nałoży jakiś najtańszy krem nawilżający dla dzieci który nie jest tak szkodliwy jak te drogie kosmetyki mając 50 wygląda na 30 i niejedna zawistna która mając 20 kilka lat będąc kurwiszonem z niewiadomo mniemaniem o sobie po 30 skoczyła by temu zadbanemu niskiemu zakolakowi z ciałem spartanina na kutocza że ze tego spawania by aż iskry szły no ale ten facet już takiego obrzydliwego piździska nie będzie chciał

Po prysznicu dupa czysta. Nie widzę powodu żeby zmieniać ręcznik :D
Osoby, które mają 2 ręczniki zwyczajnie niedokładnie się podmywają :juanlaugh:
 
@Siwy25_1 głowa do góry

"Twórcy aplikacji randkowej Badoo sprawdzili, jaki wzrost jest najbardziej atrakcyjny dla kobiet, a jaki dla mężczyzn. Jak wskazują, idealny wzrost mężczyzny wynosi od 168 cm do 183 cm, jednak największym powodzeniem cieszą się mężczyźni o wzroście 173 cm. W przypadku kobiet, najbardziej atrakcyjnym wzrostem okazało się od 152 cm do 170 cm. "Największym powodzeniem cieszą się kobiety o wzroście 165 cm" - wskazuje portal Ofeminin."
 
Live z Filadelfii

-dodają sobie do heroiny środek na uspokojenie koni żeby podbić sobie bombe dlatego zachowują się jak zombie i są w stanie stać powykręcani w jednej pozycji cały dzień
-średnia życia ćpuna w tym mieście od momentu trafienia na ulice to 15 miesięcy dlatego władze wolą żeby sami wyzdychali

@Dzog ten mem to tej cipie już dodawałem kiedyś :beczka:
 
-dodają sobie do heroiny środek na uspokojenie koni żeby podbić sobie bombe dlatego zachowują się jak zombie i są w stanie stać powykręcani w jednej pozycji cały dzień
-średnia życia ćpuna w tym mieście od momentu trafienia na ulice to 15 miesięcy dlatego władze wolą żeby sami wyzdychali
Zawsze mnie to rozpierdalało. Rozumiem jarać, sam paliłem kiedyś, szczura zapodać albo pigułe ale walenie w kabel i doprowadzenie się do takiego stanu...
 
Back
Top