Tanio skóry nie sprzedam

:benny:
To że czytasz głównie o dupczeniu, ruchaniu, fistingu, dawaniu z żopu do papu to jeszcze rozumiem bo wkońcu jesteś Cassius ale że na pudelku Ty chory zwyrolu :beczka:
 
Ruchają te stare niemki, młode polki czy czeszki na "kopy" co wakacje
:beczka:
co ta seksturystyka kobiet robi ze statystyką
:fjedzia:
:benny: :confused:
 
To że czytasz głównie o dupczeniu, ruchaniu, fistingu, dawaniu z żopu do papu to jeszcze rozumiem bo wkońcu jesteś Cassius ale że na pudelku Ty chory zwyrolu :beczka:
Kolega mi to podesłał... a ja tylko przekazałem dalej :lol:
Pozory mylą, bo tak bym pomyślał że kolega to ma tylko jedno zainteresowanie wrzucanie śmiesznych rzeczy do Sucharów czy tutaj, a pewnie nie jest to prawdą
PS. fistingu :confused: :benny: ::clintdis::
 
:benny:
Że niby zaruchal ja na śmierć ?
Żeby ten artykuł otworzyć muszę się zarejestrować .
 
Też z tego nic nie rozumiem, no ale nieważne, wolę żyć w niewiedzy niż się tam (w pudelku) rejestrować.
19-latka zmarła po odbyciu stosunku z brazylijskim piłkarzem. Ojciec dziewczyny obwinia go o jej śmierć

Piłkarz drużyny Corinthians do lat 20 Dimas Candido spotkał się w swoim mieszkaniu z nowo poznaną dziewczyną. Między nastolatkami doszło do tragicznego w skutkach zbliżenia. Po przetransportowaniu nieprzytomnej Brazylijki do szpitala, jej serce przestało bić.

Tuż po stosunku 19-latka doznała rozległego krwotoku w okolicy pochwy. Niestety, były to ostatnie chwile jej życia (Facebook, Instagram)
Dimas Candido jest wschodzącą gwiazdą brazylijskiego klubu piłkarskiego Corinthians. 19-latek w wolnym czasie nawiązał kontakt z poznaną na Instagramie rówieśniczką.

Trwająca kilka tygodni konwersacja zaowocowała zaproszeniem do domu chłopaka.

Sportowiec i jego nowa wybranka zobaczyli się 30 stycznia br. celem odbycia stosunku płciowego. W trakcie wtorkowego spotkania doszło pomiędzy nimi do dwukrotnego zbliżenia. Niespodziewanie Livia Gabriele da Silva Matos zaczęła coraz bardziej opadać z sił. Nastolatek natychmiast wezwał pogotowie ratunkowe. Niestety, dziewczyny nie udało się uratować.

Młoda Brazylijka zemdlała prawdopodobnie na widok krwotoku z okolic krocza. Jeszcze przed przyjazdem ratowników medycznych doszło u niej do zatrzymania akcji krążeniowo-oddechowej. Sytuacja powtórzyła się jeszcze w karetce oraz 2 razy po dotarciu do szpitala. Pacjentka nie zareagowała już na próby czwartej resuscytacji.

Sekcja zwłok wykazała, że Livia Gabriele da Silva zmarła wskutek około 5-centymetrowego rozcięcia w okolicach pochwy. Sprawą od razu zainteresowała się policja. Podczas przesłuchania Candido zarzekał się, że nie stosowali żadnych używek, a seks odbył się za ich obopólną zgodą. Argumentacja nie przekonała ojca dziewczyny służącego niegdyś w Żandarmerii Wojskowej. Pomiędzy mężczyznami rozpętała się karczemna awantura zakończona bójką.

Aktualnie prowadzone jest śledztwo mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tragicznego zdarzenia. W oświadczeniu przesłanym do mediów przedstawiciele drużyny Corinthians zapewnili o gotowości do współpracy z władzami, jednocześnie wyrażając głęboki żal z powodu śmierci 19-latki.

Komentarze:
Pudel zle tlumaczy, tak jakby gosc coś jej rozciął specjalnie. Tymczasem w akcie zgonu ma wpisane ze zmarła na skutek pęknięcia zatoki douglasa (punkt między pochwa a odbytnica) I że to pęknięcie ma głębokość 5 cm. I jak najbardziej od tego mozna umrzeć bo jak to pęknięcia to krwawienie jest masywne i to może się zdarzyć podczas stosunku. Wyższe ryzyko pęknięcia podczas podwójnej peneteacji. Za wesoło się bawili i mieli pecha.
@Gienek to możliwe...
 
Last edited:
Być może dlatego, że często tam wchodzisz i już tam konto (honorowe) stałego użytkownika.
Nie, on tylko czasami
:jarolaugh:
2f56c87d455aeb9a3571ddaffc0a8c15.jpg
 
Być może dlatego, że często tam wchodzisz i już tam konto (honorowe) stałego użytkownika.
No niestety nie :lol: , tylko np. z WhattsApp przez przegladarkę BRAVE można wejść normalnie, a z strony Cohones i tej samej przeglądarki chcą wyłączenia blokady reklam :benny::confused:
 

Przeżył. Ale jebnął groźnie.
Niby przypadek, rutyna, brawura... Gówno prawda. Na tej ściance co roku ostatnimi czasy (2022, 2023, 2024) są wypadki właśnie tego typu - włażą do końca i gleba.

Poprzednie dwa chyba oba śmiertelne :beczka:

Centrum Wspinaczkowe im. Charlesa Darwina :suchykarol:
 
Kolega mi to podesłał... a ja tylko przekazałem dalej :lol:
Pozory mylą, bo tak bym pomyślał że kolega to ma tylko jedno zainteresowanie wrzucanie śmiesznych rzeczy do Sucharów czy tutaj, a pewnie nie jest to prawdą
PS. fistingu :confused: :benny: ::clintdis::
Ten kolega który zawsze pyta o linka? :juanlaugh:
 
Back
Top