Tanio skóry nie sprzedam

Obecnie w sieci jest głośno o aferze gdzie żona policjanta ze Skwierzyny zerknęła do telefonu męża i znalazła filmik z panem policjantem, właścicielką salonu urody w Skwierzynie i fryzjerką. Widziałem dwa filmiki i pan policjant nie stanął na wysokości zadania, ale pani właścicielka mocno naruszyła dolne aktony żołądka fryzjerki, która USTAwicznie próbowała pomóc policjantowi :lol:

udział w akcji biorą te dwie z prawej

W sumie dawno się nie strzygłem. :roberteyeblinking:
 
W sumie dawno się nie strzygłem. :roberteyeblinking:
to se kup kurwa golarke
masz tu taktycznego zjeba na ogarnięcie ryja

walesa.jpg
 
Obecnie w sieci jest głośno o aferze gdzie żona policjanta ze Skwierzyny zerknęła do telefonu męża i znalazła filmik z panem policjantem, właścicielką salonu urody w Skwierzynie i fryzjerką. Widziałem dwa filmiki i pan policjant nie stanął na wysokości zadania, ale pani właścicielka mocno naruszyła dolne aktony żołądka fryzjerki, która USTAwicznie próbowała pomóc policjantowi :lol:

udział w akcji biorą te dwie z prawej
poka poka :pudzianfap:
 
właścicielką jest blondyna - pani Kasia F. czyli ta co ręką macha, ta co leży to pani Ania W. zamężna i dzieciata fryzjerka

Salon w nazwię miał Anna, tak przynajmniej ludzie pisali w internecie.


Od-Nowa Anna Warmuzińska to ponoć ten. A on do blondi mówił Kasiu, więc wychodzi inaczej. A Pani Kasia miała bardzo fajne naturalne cyce, marnuje się tej branży.
 
Back
Top