Tanio skóry nie sprzedam

Wyprowadź się do Francji lub Szwecji do prawnych dzielnic i jak Ci się uda to powiedz to po powrocie do Polski.
A po chuj mi się wyprowadzać. Ja tu o Polsce. Nigdy nie zrozumiem bronienia tych kurw. Dla mnie każdy zabity śmieć w policyjnym mundurze to większe bezpieczeństwo na ulicach Polski.
 
F4b7E0mWkAAZQNS.jpg
 
I jak Ci chatę okradną to nie pójdziesz na komendę?
Raz mi miejscowy pijaczek ukradł rury. Dowiedziałem się kto. Dostał wpierdol i spokój. Mnie ludzie w okolicy mają za pojeba od czasów szkoły jak wypierdoliłem w gimbie typowi krzesłem w bójce i się mnie boją co jest plusem.
Denis, to ty?
Nie no akurat do strażaków nic nie mam, do większości wojska też. Jedynie nie lubię psów, gadów, KAS i ITD ze służb
 
To niżej niż człowiek. Dla mnie każdy ubierając ten "mundur", a raczej szmate traci dla mnie prawo do nazywania człowiekiem. Więc cóż... Dla mnie śmierć jednego czy dwóch by nie była niczym złym.
A po chuj mi się wyprowadzać. Ja tu o Polsce. Nigdy nie zrozumiem bronienia tych kurw. Dla mnie każdy zabity śmieć w policyjnym mundurze to większe bezpieczeństwo na ulicach Polski.

speechless-nathan-fillion.gif
 
Back
Top