Tanio skóry nie sprzedam

:DC:
Oq4W43dJi9aqf6GRpJySiri6IU9e4e9S.jpg


5q0H8NPGX4RWcMtwGWFkqZFComWcnXW9.jpg
 
Warto by obywatele im podziękowali. Trafiają się paradujacy samotnie w mundurach. Warto sprawdzić na takim czy przez ich mundury przechodzą noże.
Wszędzie media piszą w wyniku interwencji policji

Wszędzie czytam o policji. Poza tym akurat ich przerzedzenie by nie zaszkodziło bo za dużo tego gówna w mundurach łazi po ulicach
To niżej niż człowiek. Dla mnie każdy ubierając ten "mundur", a raczej szmate traci dla mnie prawo do nazywania człowiekiem. Więc cóż... Dla mnie śmierć jednego czy dwóch by nie była niczym złym.
A po chuj mi się wyprowadzać. Ja tu o Polsce. Nigdy nie zrozumiem bronienia tych kurw. Dla mnie każdy zabity śmieć w policyjnym mundurze to większe bezpieczeństwo na ulicach Polski.
:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Paulastek co ty znowu pierdolisz? Za duzo Owsiaka na Woodstocku się nasłuchałeś. Włosy na niebiesko juz przefarbowałeś i w nosie kolczyka masz?
 
:juanlaugh: :juanlaugh: :juanlaugh:
Paulastek co ty znowu pierdolisz? Za duzo Owsiaka na Woodstocku się nasłuchałeś. Włosy na niebiesko juz przefarbowałeś i w nosie kolczyka masz?
A co ja pedał. Psiarni nie lubię od zawsze, a moje podejście do tej służby zna nawet moja kumpela która pracuje jako dzielnicowa.
 
A co ja pedał. Psiarni nie lubię od zawsze, a moje podejście do tej służby zna nawet moja kumpela która pracuje jako dzielnicowa.
Skoro nie pedał to jesteś jebanym idiotą skoro wypisujesz takie pierdoły jak te wyzej o policji. Jak coś się stanie to rozumiem, że dzwonisz po Penisa i jedziecie ze sprzętem napierdalać strażaków i straż miejską?
 
Skoro nie pedał to jesteś jebanym idiotą skoro wypisujesz takie pierdoły jak te wyzej o policji. Jak coś się stanie to rozumiem, że dzwonisz po Penisa i jedziecie ze sprzętem napierdalać strażaków i straż miejską?
Jakich kurwa strażaków, ale tak o wiele lepszym prawem byłoby prawo oko za oko. Ja zawsze jak ktoś mnie wkurwił lub obraził to dostawał trzy szybkie i leżał nauczony, a wkurwia mnie to jak niektórzy płaczą wszędzie policja.
 
Jakich kurwa strażaków, ale tak o wiele lepszym prawem byłoby prawo oko za oko. Ja zawsze jak ktoś mnie wkurwił lub obraził to dostawał trzy szybkie i leżał nauczony, a wkurwia mnie to jak niektórzy płaczą wszędzie policja.

Yhym, już widzę jak walisz trzy szybkie dla nafyranego koksa któremu włączył się agresor od teścia albo @marcinosa z ekipą jak wychodzą na miasto xD
 
Yhym, już widzę jak walisz trzy szybkie dla nafyranego koksa któremu włączył się agresor od teścia albo @marcinosa z ekipą jak wychodzą na miasto xD
Mam to szczęście jak pisałem wcześniej, że od dawna nie muszę się bić. Jak się ma łatkę niebezpiecznego pojeba w okolicy to ma się spokój.
 
Back
Top