BogdanJanusz
UFC Heavyweight
Na litość boską proszę przestać wrzucać tu takie rzeczyReklama...![]()
Ciekawe że ta fotka... pochodzi z OF
Screeny z gifa... dla ciekawych, zgrabna pani ma bieliznę... ukrytą pod
View attachment 72773
View attachment 72775

Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Note: This feature may not be available in some browsers.
Na litość boską proszę przestać wrzucać tu takie rzeczyReklama...![]()
Ciekawe że ta fotka... pochodzi z OF
Screeny z gifa... dla ciekawych, zgrabna pani ma bieliznę... ukrytą pod
View attachment 72773
View attachment 72775

Poprawiłem na życzenie @VitoC i @BogdanJanusz , z fakturą za farbę olejną to zgłosić się do pana prezesa...Reklama...![]()
Ciekawe że ta fotka... pochodzi z OF
Screeny z gifa... dla ciekawych, zgrabna pani ma bieliznę... ukrytą pod
View attachment 72773
View attachment 72775


Jakbyś dał fioletowy kolor to jak Buka z muminków.Poprawiłem na życzenie @VitoC i @BogdanJanusz , z fakturą za farbę olejną to zgłosić się do pana prezesa...
bo sporo jej poszło na zamalowanie tej "dużej postaci"![]()
View attachment 72779
Kurwa tylko nie toJakbyś dał fioletowy kolor to jak Buka z muminków.
I jeszcze bez niezdrowych dodatków...Aż dziw że dali prawdziwego buraka
![]()



te slamy są przeokrutneSłamy na betonie... I podwójne KO 1 ciosem...![]()
![]()
Może zawierać śladowe ilości kablaI jeszcze bez niezdrowych dodatków...
![]()

Na oglądali się pewnie wrestlingu... tylko że tam jest to trenowane i robione, tak aby nie zrobić sobie krzywdy a tute slamy są przeokrutne

można złamać karkCiężkie, hardkorowe rapsy
No niestety, w MIchigan jest trochę inna sytuacja
Po tym jak się okazało że najebani w trzy dupy to już w ogóle mi nie zal. Ciekawi mnie tok rozumowania tego czwartego który podobno był trzeźwy. Wsiadam z nietrzeźwym kierowcą do auta pewnie +350KM - co może pójść nie tak?
Tam ponoć było grubiej. Typ trzeźwy prowadził wedle zdjęć z kamer, a dopiero 1,5 km przed miejscem jak ich selekcja naturalna pokonała widać, że za koło wsiadł bananPo tym jak się okazało że najebani w trzy dupy to już w ogóle mi nie zal. Ciekawi mnie tok rozumowania tego czwartego który podobno był trzeźwy. Wsiadam z nietrzeźwym kierowcą do auta pewnie +350KM - co może pójść nie tak?
No przecież trąbiłAle kolega dałby jakieś ostrzeżenie... że będzie bardzooooo drastycznie np.
![]()

RozjebałeśNo przecież trąbił![]()