Tanio skóry nie sprzedam

IMG_20210504_194149.png
20210504_193713.jpg
20210504_193703.png
 
Ostatnia plaga w sklepach spożywczych
1620232037675.png


Wczoraj byłem se kupić wieczorem jakieś piwko do meczu i jakiś bombel którego matka autem podwiozła wszedł do sklepu i tylko: "są lody ekipy?!". Nie ma. Potem babeczka ze sklepu mi mówi, widział pan? Tak codziennie jest dla jakiegoś gówno loda za 5 zł xD do tego to wyglądało jakby młody z matką jeździł po okolicy i szukał tych lodów, wtf
 
Ostatnia plaga w sklepach spożywczych
View attachment 20426

Wczoraj byłem se kupić wieczorem jakieś piwko do meczu i jakiś bombel którego matka autem podwiozła wszedł do sklepu i tylko: "są lody ekipy?!". Nie ma. Potem babeczka ze sklepu mi mówi, widział pan? Tak codziennie jest dla jakiegoś gówno loda za 5 zł xD do tego to wyglądało jakby młody z matką jeździł po okolicy i szukał tych lodów, wtf
No u mnie w osiedlowych sklepach są wywieszki "brak lodów ekipy". Nie rozumiem tego fenomenu.
 
Ostatnia plaga w sklepach spożywczych
View attachment 20426

Wczoraj byłem se kupić wieczorem jakieś piwko do meczu i jakiś bombel którego matka autem podwiozła wszedł do sklepu i tylko: "są lody ekipy?!". Nie ma. Potem babeczka ze sklepu mi mówi, widział pan? Tak codziennie jest dla jakiegoś gówno loda za 5 zł xD do tego to wyglądało jakby młody z matką jeździł po okolicy i szukał tych lodów, wtf

No u mnie w osiedlowych sklepach są wywieszki "brak lodów ekipy". Nie rozumiem tego fenomenu.
To ponoć polega na tym, że dzieciaki wrzucają zdjęcia z lodami na socialmedia i odpowiednio to tagują dzięki czemu mają szansę na polubienie od kogoś z tych patostreamerów czym potem mogą poszpanować przed innymi dzieciakami. W sumie nieźle to sobie wymyślili - promocja, która nakręca sprzedaż która nakręca promocję.
 
Najgorsze jest to, że z ciekawości wielu nas sprawdzi tych osobników ..... i przyczyni się do ich promocji.
I dodatkowo oni nie robią żadnego kontentu, naprawdę. Dzieci/młodzież mają różne zajawki, ale przynajmniej był jakiś punkt zaczepny do tych zajawek, jakiś ciekawy kontent powiązany z trendem w popkulturze* albo przynajmniej ktoś był zabawny na swój sposób. A w tej ekipie nie ma kompletnie nic. Humor na zero gwiazdek i do tego farbowanie psa na różowo :wall: Już chyba wolałem jak moje rówieśniczki się jarały Bieberem te 11 lat temu....

*przemyślałem i w sumie to jest zgodne z trendem w popkulturze - czyli bezwartościowe gówno.
 
Back
Top