Tanio skóry nie sprzedam

received_527331568232901.jpeg
 
S
Co jest niezwyklego w fragmencie ze snookerem?
Snookera oglądam, to odpowiem. Po pierwsze to nie żaden z zawodników tylko sędzia, a nie często widuje się sędziego grającego w trakcie meczu. A po drugie dobra dupeczka, a to doceni chyba każdy. A dobre dupeczki w snookerze też nie są częstym widokiem.
Także tego. To tyle jak na moje oko i chyba o to chodziło.
 
Snookera oglądam, to odpowiem. Po pierwsze to nie żaden z zawodników tylko sędzia, a nie często widuje się sędziego grającego w trakcie meczu. A po drugie dobra dupeczka, a to doceni chyba każdy. A dobre dupeczki w snookerze też nie są częstym widokiem.
Także tego. To tyle jak na moje oko i chyba o to chodziło.
Nie oglądam snookera, ale z google widzę, że jest to Reanne Evans i jest pierwszą babą która lutowała w Champion of Champions!. W tym meczu baba grała z chłopem.

 
Nie oglądam snookera, ale z google widzę, że jest to Reanne Evans i jest pierwszą babą która lutowała w Champion of Champions!. W tym meczu baba grała z chłopem.


:o o::o o::o o::o o::o o::o o:
A to mi zaskoczenie. Byłem pewien że to sędzia (po stroju wnioskowałem). Można się pomylić i nie znałem tego faktu. Jakoś nigdy nie trafiłem na nią w meczu, chyba, że Eurosport ją banuje.
Mea culpa
No chyba jednak nie :putinlaugh:


Czy sędzia, czy nie dupeczka dobra i już.

PS. Usuńcie lajki z posta z moją odpowiedzią do @dssport
Idę schować się do szafy. Taka wtopa.
 
O cię chuj. Aż sprawdziłem tę osobowość. Co na tym tweeterze jest to głowę rozwala.
Ja bym prosił, jeżeli ktoś zna historię w minimalnym stopniu, ma chęć i czas, niech opowie pani o powstaniu, przebiegu i skutkach komunizmu między połową XIXw. (opracowania, rozprawy engelsa) do dziś. (Wenezuela i Korea)
 
Back
Top