Tanio skóry nie sprzedam

Słoń jest dobry, robi Polski horrorcore, ostatnia płyta Demonologia rozkłada na łoptki, i jak w wywiadach mówi słucha rocka/metalu. :-)
 
Żal mi tych ludzi tak im państwo wyprało mózgi że aż trudno w to uwierzyc.



Pomyślec co by było gdyby się tak udało ogłupic ludzi np.w takich Chinach.Manipulacja to podstawa ich działania.



Więcej głupich gazet,telewizji i człowiek uwierzy w wszystkie brednie jakie unia z naszymi politykami wciska:-)
 
wow, Słoń - Początek Końca, dobre :] mówi to co lubię ;] jak już jesteśmy przy hh uderzającym w takie klimaty to od razu polecam drugiego wykonawce którego liryki można by wcisnąc na nie jeden metalowy album



 
BnYKC.jpg
 
kaczka - jeśli dla ciebie za trudne jest przepisanie nicka użytkownika to może nie powinieneś się w ogóle udzielać?















proszę cytat: "@dzakob - fajne - ale już było pare razy. Choć przyznaję, że Lesnar tu wymiata
lol.gif
" - str 180.
 
w korei polnocnej maja zalobe, w poludniowej gruby melanz :D






co do tej euforii w korei poludniowej to bym nie przesadzal. Byl Kim to i bylo w miare stabilnie na granicy, teraz moze sie zrobic burdel, dla nas to bez znaczenia, bo nam Korea naczej nie zagrozi, natomiast kazde "zmiany" na polnocy nic dobrego sasiadom z poludnia nie wroza.







ponadto na ciekawa informacje natrafilem u konkurencji, http://mymma.pl/fuzja-mma-attack-i-pro-fight/
 
HAHAHAHA koreance, takiego fake to ja dawno nie widzialem. Ludzie w rzędach mamroczacy cos byle by naglos do kamery. Bo tak wyglada żałoba narodowa... Dla porównania pamiętacie co się stało po śmierci JP2? Jakoś nie było wzdychania do księżyca tylko smutek i ciche łzy, to jest wszystko na pokaz i każdy obywatel tego kraju to wie.
 
wiecie ze jak umarł Kim Ir Sen i Korea Płd nie złożyła kondolencji to prawie doszło do wojny ?? lol



ja bym się zastanawiał czy te łzy to "fake" Ci ludzie mają tak poprane mózgi, że nawet sobie tego wyobrazić nie możemy. Zero kontaktu ze światem zewnętrznym, oni może nawet myślą że gdzie indziej mają gorzej.



Ciekawy jestem jak ten synek będzie rządził. Sam prowadzi się w stylu zachodnim, studia w szwajcarii, fan NBA- będzie taką samą kurwą jak ojciec czy też puści chociaż odrobine światła dla swoich podwładnych ? ten naród nie ma w ogole widoków na lepsze życie a my się przejmujemy czy mąka zdrożeje o 20gr
 
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ni5WGArrvbs



@Madzer-po czasie zmienił zdanie ;)



Ok,nie nabijamy się z ludzi...(ale kurde,on ma 23 lata!)
 
apropos korei, swietny dokument











fragment



8:00



wycieczki dzieci do wioski wielkiego wodza i pokazuja im skaly na ktorych wielki wodz bawil sie w dziecinstwie i obmyslal plan wprowdzenia komunizmu, a tu piasek gdzie w dziecinstwie bil sie z kolegami i uprawial zapasyi zawsze wygrywal, pokonywal nawet kolegow starszych







pozostale czesici w polecanych



ponizej fragment czesi trzeciej poczatek







dzieci ucza sie przedmiotow w szkole:



dziecinstwo ukochanego wodza



dziecinstwo ukochanego przywodcy



piosenki koreanskie tance koreanskie



uczniowie mają jeszcze przedmioty ideologiczne takie jak moralność komunistyczna.







i tak caly czas TRAGEDIA !!!!!











0:50



postawili pomnik na czesc wydarzenia



ze zona wielkiego wodza byla na wycieczce w koreanskich najpiekniejszych gorach i przypomnialo jej sie ze nie zrobila wodzowi obiadu, wiec po chwili zastanowienia wrocila do domu zeby ugotowac mu obiad







SIC !!!!!















wielki wodz byl na wycioeczce w gorach
 
Wypowiedź ludzi mających większe pojęcie o wojsku i dyplomacji niż przeciętny człowiek, to apropos możliwych konfliktów na granicy Korei (drugi filmik)



http://www.tvn24.pl/0,1728596,0,1,partia-wyznacza-meza,wiadomosc.html
 
/Documents%20and%20Settings/User/Pulpit/386669_313143742038977_142929719060381_1032715_1722027274_n.jpg
386669_313143742038977_142929719060381_1032715_1722027274_n.jpg

:-):-):-)
 
@Yagiel







Właśnie to wkurwia i to strasznie. Że sukces boli większość ludzi . I to nie zaleznie od wieku , bo nieraz musiałem się użerać z bodajże 20 kilko letnimi facetami , którzy jedyne co potrafili napisać " jak Ci sie kur*a nie podoba to Wypie***** SOB jest zaje***** nie rozumiesz przekazu tej nuty to wypier**** " . Zmiłujcie się. Jaki przekaz ma być w piosence "Jesteś już moja"? Są ludzie i debile , niezależnie od wieku. I osobiście też się muszę wstydzić za dresów , ćpunów itd. bo przez takie osoby jak oni , media mogą kierować na taki właśnie wizerunek hip hopu. A nie zawsze ta banda debili słucha hip-hopu , ba nieraz leci techno lub inne umca umca z ich samochodów .







Do takich "hejtów" , których boli sukces :







 
Back
Top