Tanio skóry nie sprzedam

mascotjiujitsucopy.jpg




Maskotka Trefla Sopot poddaje ptaka! Widać Lew chodzi do Złomiarzy.
 
Słoń miażdży tradycyjnie ;d Słuchałem tego 1000 razy , ten typ to ma przeoraną banię . Na potwierdzenie mej tezy (xD):







 
@Hang







Nie imponuje , jednak pośmiać się można , zależy kto ma jakie poczucie humoru i czego słucha :) Dla większości fanów rocka/metalu jak wspomnisz coś o hiphopie to nic Ci nie sprawdzą , bo to oczywiście wszyscy to łysi debile spod bloku mówiący co drugie słowo ku*** :)
 
"Dla większości fanów rocka/metalu jak wspomnisz coś o hiphopie to nic Ci nie sprawdzą , bo to oczywiście wszyscy to łysi debile spod bloku mówiący co drugie słowo ku*** :)"



takiego pierdolenia dawno nie słyszałem. nie wiem gdzie się chowasz, ale wszyscy fani metalu/rocka jakich znam(a znam ich wielu bo sam nim jestem od kilkunastu lat) mają pojęcie o hh niekiedy większe od jak to określasz "łysych debili". Sam w swojej dyskografii mam płyti NAS, K44 czy PFK a i współczesny hh w postaci Soboty,Donguralesko,L.U.C czy legendarnego już Rahima nie jest mi obcy.Ba, nawet czasem na imprezie potańcze do jakiś czarnuchów ;] Takie podziały o których Ty mówisz, to może miały miejsce, ale 14 lat temu. Podziały tworzą ludzie którzy żyją stereotypami. I tacy jak ja to wcale nie jest mniejszość,gdyż większość ludzi lubiących się w mocnych klimatach jest otwarta na wszystkie inne rodzaje muzy.
 
Jeap było, ale fakt wyglądał tak jak by sie wogóle do walki nie przygotowywał, jakiś taki upasiony, zapuszczony, wogóle do Freya nie podobny.
 
@kalogero - drogi kolego - jesli piszesz było - daj linka - inaczej w##$#@@j :-)



Dobra, zrozumiałem, że nawet ja za mało na forum jestem by wszystko ogarnąć...jedyna nadzieja w Cactusie :-)
 
@Yagiel







Wszyscy jakiś poznałem - hejtują hiphop niemiłosiernie. Ba wejdź na kwejka - jedyna prawdziwa muzyka to metal i pieprzenie , że hh jest komercyjny , a rock nie. Please. Rock/Metal jest dużo bardziej komercyjny niż hiphop :)







A ja jako wielki fan rapu , nie mam nic do rocka/metalu (no może prócz tego Heavy czy tam nie wiem którego co tylko pysk drą , nic więcej , bo nawet słów się nie da zrozumieć )
 
nie wiem jak Ty, ale ludzie których znam, są "realni" a nie są tylko "nickami" z "kwejka". Z tego co mi wiadomo to masz ok 15 lat, więc może Twoje towarzystwo nie ogarnia i wszędzie widzi "zło i komercje" lub "nienawisc" do innej muzy - bo tak fajnie jest powrzucac na hh/metal - dla mnie to takie pokolenie (C)HWDP czy JP .



Dużo dzieciaków krzyczy o komercji na zmiane z płaczem, ze miasto nie chce zorganizowac koncertu ulubionego arytsty, albo nie maja gdzie kupic plyt(o ile kupuja) - dla mnie ci co czeipaja sie komercji to zwykli hipokryci. Kazdy artysta,ktory sprzedal chociaz jeden bilet lub plyte - jest komercyjny - i bardzo dobrze - popularność,uznanie i kasa należy się tym co robią dobrą muzę,bo jeśli ktoś myśli, ze robią to tylko dla "frajdy" ,to albo w życiu nigdy nie pracował,albo ma najebane we łbie. Kolejna czesc pryszczatych nastolatkow,szczegolnie polskich,widzi komercje wszedzie tam,gdzie zachodza zmiany,czego nie chce mi się komentować nawet...



co do darcia mordy - nie mam problemów z ogarnięciem tekstu,pewnie to kwestia obycia w muzie. po 2 - są gatunki, w których tekst jest najmniej ważny bo dużo bardziej istotne są kompozycję - i tu jest problem fanów hh takich jak Ty - nie potrafią sobie poradzić w słuchaniu muzy bez tekstu, co jest dla mnie tylko potwierdzeniem tego co napisałem w pierwszym poście - "metalom" łatwiej jest słuchać innych gatunków,niż reszcie - metalu.



PS: Jeśli twierdzisz, że poza "darciem ryja nic tam nie ma" - możemy od razu zakończyc dyskusję, bo nie rozmawiam na temat muzyki z ludźmi którzy jej nie słyszą:)
 
@Yagiel







Naucz się czytać. Napisałem , ze szanuje rocka/metal , tylko jednego podgatunku nie kumam i nie byłem pewny nazwy dlatego go nie podałem, co drą pysk itd.







Mam w rodzinie 20,21 latków , jeżeli wieku się uczepiłeś , którzy niebagatelnie hejtują rocka. Leżałem w szpitalu , poznałem też kilku fanów metalu - wszyscy byli bardzo negatywnie nastawieni do hip-hopu, a jakoś moi kumple oraz ja , Ci którzy słuchają HH szanują jak najbardziej rock/metal , praktycznie nigdy negatywnie się o nim nie wypowiadają.







Co do komercji - tak większość ma z tym problem. Dla mnie problemem nie jest komercja , tylko sposób w jaki to się odbywa. Programy w MTV "randki pedałów" i programy karaoke na kanałach w których puszcza się Biebera , a hh jest tam można powiedzieć zakazany. Ale też nie rozumiem dzieci , dla których potworną komercją jest to jak Sokół&Pono nagrali kawałek "Będę brał Cię" dla zabawy i pozwolili go wyemitować w Vivie - to była straszna patologia.







Komercja z umiarem - jestem jak najbardziej za . Jednak jak ktoś ma robić z siebie pośmiewisko - to już nie.
 
Jeśli spotkałeś reprezentantów "mojej" subkultury, którzy w taki a nie inny sposób, wyrażali się na temat muzyki którą lubisz,pozostaje mi jedynie się za nich "wstydzić". Mendy trafiają sie wszędzie, szkoda, że Ty miałeś wątpliwą przyjemność, poznać takich a nie innych :)



Co do reszty wypowiedzi to się z Tobą zgodzę - komercja na tak,ale niech nie robią z siebie "kurw" oraz szanują siebie i słuchaczy. Stacje o których wspomniałes omijam szerokim łukiem,zresztą,poziom współczesnej telewizji doprowadził do tego, że tv odpalam jedynie na kanały sportowe:) Pamiętam czasy jak metal opuścił szerokie media, pojawił się wtedy rap na czele z PFK. Teraz dostrzegam (być może to moje subiektywne odczucie),że i ten gatunek schodzi do podziemia i za kilka lat ludzie nię będą chcieli wierzyć, że dany artysta kiedyś był w tv :D Sam spotykam się z ludźmi którym przez myśl nie przeszło, że kiedyś KAT czy Vader leciał w południe w TVP 2 :D



PS: nie czepiam się wieku,ale pamiętam sam siebie, jak miałem kilkanaście lat i rówieśnicy postrzegali "sukces" jako coś złego a komercja była tym co określało, czy zespołu można słuchać, czy nie.
 
:) Dokładnie MMaciek, wydawało mi się,że Meru to wrzucał, a tu proszę-najciemniej pod latarnią-10 postów wcześniej ;)



Gwoli ścisłości kolego Kaczka-nie pisałem tego złośliwie,po prostu Ty "wynajdujesz" zawsze duble jako jeden z pierwszych, więc się zdziwiłem,że nie widziałeś.Dodam,że najczęściej piszesz:"było,zamykam temat","było,ktoś tu ma zaległości" etc :) Linki rzadko u Ciebie widzę,raczej zmuszasz do poszukiwań samemu ;)
 
Back
Top