Tanio skóry nie sprzedam

to sumo z malpa bylo kiedys na polsacie, byla tez konkurencja kto na drazku dluzej wytrzyma, jakis lekkoatleta czy orangutan
 
Siema , wiem , że offtop , ale może mi ktoś pomoże :D? Mianowicie wgrałem LT 2.0 do mojego xboxa , a dalej mi wyświetla , że aby zagrać w tą grę (PES 2012) muszę zaaktualizować konsolę. Pomoże ktoś :D? Bo włąśnie zabuliłem 80 zł za wgranie zasranego LT'ka.
 
Cięzko powiedzieć, czasami takie rzeczy się dzieją to jest elektronika, zadzwoń do gości którzy ci to wgrywali i ich zapytaj ocb. A na innych grach też tak masz czy tylko na tej jednej.
 
Nie ściągałem żadnych nowszych , bo starsze śmigają mi. A nie powinno być np. tak żę muszę kliknąć tą aktualizację czy coś w opcjach przestawić :P?
 
Ta , na googlach nie ma nic podobnego właśnie to mojego przypadku, bynajmniej po moich sformułowaniach nie odnalazłem podobnego problemu. Może źle LT wgrał mi?
 
http://xboxforum.pl/kosz-f53/ixtreme-lite-touch-2-0-pytanie-110676.html a widzialeś to ??



Zapewne jest dobrze wgrane tylko, ty musisz coś zrobić.
 
Nie , to inny deczko problem , tylko w jednym momencie wspomina że ma tak jak ja , ale on ma coś innego jeszcze ;)











Być może będę musiał inaczej płytki jakoś wypalać .
 
Kolejny dzieciak:



405340_307448039295139_107124435994168_1012136_1445020294_n.jpg
 
@up Nie chce być upierdliwy, ale ten filmik już chyba z 10 razy był na stronie, a napewno jest na poprzedniej...
 
ale chyba odszedl od nich w stosunku do ilosci np z walki z santiago, chyba, ze przez te szybkie poddania i walke w parterze nie bylo okazji zeby sie pokrecic xD
 
Back
Top